Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lány vagyok és a...

16 éves lány vagyok és a szüleim nem értik meg hogy van barátom, akivel nagyon szeretjük egymást. Úgy fogják fel hogy én még kislány vagyok, nekem nem való a pasizás és ő csak a haverom. Mert a ri*ancok pasiznak ilyen fiatalon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld meg velük megbeszélni. Ha ez nem megy, mondd azt, hogy csak a haverod, és tartsd titokban, hogy több is van köztetek.
2013. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

hmm...az a baj,hogy(nem fog tetszeni) de igazuk van:))

Te 16 éves fejjel komolynak véled az érzéseidet és nyilván azok is, de csak később fogod megérteni miről beszélnek a szüleid.Eltelik néhány év,és már tudni fogod mire gondoltak...

ha adhatok egy tanácsot próbálj velük beszélni és ne támadásnak vedd amit mondanak,biztos nagyon szeretnek és csak a javadat akarják!!!

Az a baj,hogy ebben a korban nagyon "dúlnak a hormonok" és a fiúk általában kevésbé vannak benne érzelmileg ezekben a dolgokban, őket inkább a testiség vezérli.Ezzel nem bántani akarom a barátod,de ez így van.

A szüleid csak az esetleges csalódástól és attól akarnak megóvni,hogy idő előtt olyan testi kapcsoltban lépj,amit esetleg megbánnál.De ha nem bánnád meg,akkor is ráértek még vele!!

Szóval én értelek,hogy mérges vagy rájuk,de hidd el,nem bántani akarnak!

2013. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

És akkor 18 éves koromig rá se nézzek a fiúkra vagy mi?

14/l

2013. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne akarják megóvni a csalódásoktól a lányukat. A csalódás kell ahhoz, hogy normális személyisége legyen a lánynak. Ha egy burokban nő fel, mi lesz belőle,


16 évesen már bőven belefér a pasizás egy lány életébe.

Az a ribizli, aki 16 évesen nem csak pasizik, hanem felelőtlenül, vagy érzelem mentesen nemi életet is él.

2013. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

oké,én csak próbáltam leírni a véleményem...na meg a szülők szemszögéből a dolgot...

szerintem teljesen normális,ha meg akarják óvni a csalódástól,hiszen ez a szülő dolga nem??

2013. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az normális, hogy a szülő meg akarja védeni a gyerekét a csalódástól, de 16 évesen már nem kell lépten-nyomon a kezét fogni. Nem azt a kort éljük, ahol a szülők választanak párt a gyerekeiknek.

16 évesen belefér a pasizás normál keretek között szerintem.

2013. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Főleg, mikor 10-11 éveseket látunk smárolni az utcán..
2013. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem probald meg elmagyarazni nekik a dolgot. Ha nem ertik meg, en is azt javaslom, amit az elso irt.

Egyebkent szerintem sincs igazuk. Oke, hogy meg akarjak ovni, de 16 eves lanynal bizhatnanak mar annyira a nevelesukben, hogy tudjak, nem csinal ostobasagot. A rib.nc meg messze nem itt kezdodik, hanem ott, ha valaki minden buliban massal kefel.

2013. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Mit értünk pasizás alatt? Ha azt hogy andalognak naplementénél és elcsattan egy csók esetleg, meg moziba mennek, filmet néznek, beszélgetnek, buliznak (anélkül hogy hülyére innák meg drogoznák amgukat) akkor persze ez kell egy 16 évesnek. Ha azt is belevesszük hogy a parkban, disco WC-jében, vagy akár a saját ágyukban dugnak, na az nem tartozik a normális 16 éves létbe.
2013. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért utolsó, te mit csináltál 16 évesen? Gondolom forever alone voltál.
2013. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!