Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok, milyen...

Kamaszok, fiatalok, milyen volt a hetetek? Mit fogtok a hétvégén csinálni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A hét tűrhető volt pár dogám, a péntek este elég ferde lett, aztán most éppen nem tudok aludni....:/


Hétvégén tanulás, meg ház körüli dolgok...:)

2014. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elég jó hetet tudhatok magam mögött!

Az óráim átlagosak voltak, az osztálytársaimmal jókat beszélgettünk, nevetünk, hülyéskedtünk. Egyik nap nem mentem be, hanem pár barátnőmmel elmentünk nyílt napra, nagyon érdekes volt, utána pedig sétáltunk a városban (nagyon szép napsütéses, kellemes idő volt).

Végre rendeződött a barátnői kapcsolatok. Az egyik barátnőmmel hónapok óta nem volt komolyabb, tartalmas beszélgetésünk, kezdtünk elhidegülni, de most változtattunk ezen, és nagyon jó volt.

A legjobb fiúbarátommal is sokat beszéltem, és nagyon jó, hogy van nekem.


A hét végére kicsit elfáradtam, mert sokat rohantam a héten, és elkezdtem edzeni is, de örülök neki.

Tegnap még rohangáltam, este itthon voltam. Aludtam egy nagyot, ma pedig takarítottam és főztem, délután olvastam.

Holnap tanulni fogok, és segítek anyunak főzni. Délután edzek, hajat mosok, ilyesmi.

2014. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!