Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok/Tinik/Fiatalok ti...

Kamaszok/Tinik/Fiatalok ti hova jártok szórakozni?

Figyelt kérdés

Én és a baráti társaságom nem vagyunk diszkózós típusok, inkább a házi bulik vannak előnyben. De ezenkívül hova menjünk? Hol lógnak velünk egy idősek?

16-17-18-20... évesekre gondolok. Légyszi helyek nevét és rövid leírását, hogy milyen eberek járnak oda, árak stb. írjátok le! :)


2013. okt. 26. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi is házibulisok vagyunk, illetve, bár vége van a "szezonnak" de koncertekre is járunk, pl.: pecsában most lesz Punnany Halloween-i koncert 2500 asszem vagy 2000 egy jegy.


Illetve mi csak úgy kimegyünk ilyenkor pár sörrel vagy ilyesmi valami parkba, nekünk ez is szórakozás ha nem fagyunk meg...:)


16/F

2013. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez mint az előző. Koncertekre járunk, házibulikba nagyon sokat, bárokba, pubokba, kocsmákba és mi is kiülünk valahova egy sörrel vagy egy üveg valamivel. Számomra sokkal érdekesebbek az ilyen helyek mint egy szórakozóhely. És persze olcsóbbak is. :)
2013. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De név szerint légyszi!!! :) Hogy tapasztalataitok alapján tudjunk dönteni. Ugyanis nulla ismeretünk van ilyen téren. Köszi!
2013. okt. 26. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Van egy kocsma, ami a sulink törzshelye tulajdonképpen, illetve Városliget, Duna part, Margitsziget. Házi bulik nincsenek sajnos, senki se szeretne tartani...


Koncertekre is járnánk, de a ZP szezonnak vége, a BP parkba pedig esélyünk sincs bejutni 18 alatt... Most talán a CoB koncertre, meg a Punnany Massifra beruházunk.

Kéne valami viszonylag igényes szórakozóhely, ahová beengednek, de eddig nem sikerült találni. Jövőre talán, de 15 évesen még nagyon necces.

2013. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is koncertekre járunk, vagy mivel művészetibe járunk, néha megfordulunk színházban is.

De amúgy meg kocsmázni járunk, mert azért annyira kulturáltak nem vagyunk :D

2013. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

A legjobb és legolcsóbb megoldás, ha vesztek piát és valakinél bebaszcsiztok. Én is ezt támogatom, szóval házibuli a nyerő.


Amúgy a helyekkel kb semmire nem mész, mert gondolom nem fogsz pl.Egerből átugrani Szegedre csak,hogy bulizz egy jót.

2013. okt. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja, ezt kihagytam ig. De nyílván budapesti helyek érdekelnek elsősorban! :)

De jöhetnek vidékiek is. Ki tudja? :D Lehet még jól jön majd.

2013. okt. 27. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi járunk diszkóba, de van, hogy csak beülünk valahova inni, vagy veszünk valahol piát, és kiülünk a parkba, vagy akárhova.

Hellyel, rövid leírással, emberekkel, árakkal nem sokra mész, nem hinném, hogy 200 km-ert utaznál azért, mert én azt mondom, hogy X helyen nagyon jól érzem magam.

2013. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Haverokkal tópartra

Barátnővel meg bárhova csak nem buliba menrt nem szeretjük őket

2013. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Pesten az Art Cafe-t vag Cool Tour-t vagy a Gyöngyöt ajánlanám. (mind a Széna térnél van. Vagy a Király utcánál az 57, vagy az amellett levő zöld fényekkel kivilágított elit kocsma. Elfelejtettem a nevét. Ha fiatalok vagytok akkor az elsőt és az utolsót ajánlom. :)
2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!