Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalok! (17-25 L/F) Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! (17-25 L/F) Ti hol ismerkedtek, hova jártok szórakozni?

Figyelt kérdés
persze idősebbek/fiatalabbak is válaszolhatnak, ha meg netán párkapcsolatban élsz, hol ismerkedtetek meg? köszi.
2011. febr. 18. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neten, nem járok tombolós helyekre.
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

3 éve túl sok babot ettem jó kövér fasírttal és emiatt szaladhattam a plázában a klotyóra f..i egy marha nagyot.

Undorító büdös volt, hangos és mindent összekentem. Sajnos amilyen ügyetlen voltam, elcsúsztam a saját mocskomban. Még szerencs, hogy ott volt az a cuki takarítónő, aki oda rohant, hogy nem esette bajom. Szerelem első látásra. Azóta 3 gyerekem van és 6 éve együtt vagyunk. Ha bevetted, akkor bocsi:)

2011. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Én házibuliban ismerkedtem meg a mostani csajommal, de nemkesz hosszú életű kapcsolat, sztem holnap szakítok vele.

Am disco, kocsmák, házibulik, esetleg szabadtéri bulik nyáron. Ezek az én színtereim.

18/F

2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Sokat járok bulizni, szinte mindenfelé, de nem ismerkedni! Nem valószínű, hogy bármikor is akarnék valamit, egy bulin megismert sráctól! Aki meg hozzám illik, úgy is jön majd... És ez nekem mindig bejön! L/20
2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"Én házibuliban ismerkedtem meg a mostani csajommal, de nemkesz hosszú életű kapcsolat, sztem holnap szakítok vele."


Ennyit a partys félállatokról...

2011. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek célzottan, nem járok szórakozni. Új embereket suliban és neten ismerek meg, főleg közös érdeklődési körből adódóan.
2011. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az eddigi válaszokat, a második kommentelőnek meg annyit: nagyon jó kis sztori, gondolom szeretitek is mesélni, mikor kérdezik, hogy ismerkedtetek meg :D:) én mindenesetre jót kacagtam, sok boldogságot Nektek továbbra is!
2011. febr. 18. 21:58
 8/11 anonim ***** válasza:
21:45 az alapján , hogy milyen helyeket javasoltál ismerkedés céljából , hát nem csodálom, hogy holnap már dobod is a barátnőd, ha te is ilyen helyekről szedted össze..
2011. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18/Fiúnak szolt (előző)
2011. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerinted ezt miért írta oda a 2. hsz-elő???

"Ha bevetted, akkor bocsi:)"

2011. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!