Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, akik nem jártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik nem jártok el szórakozni, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

én már dolgozok, de itt nincs kivel, szakmára jellemzően inkább férfiak dolgoznak és ők is idősebbek mint én (30-40-50 évesek) tehát még barátokat sem tudok szerezni, akik bemutathatnának valakinek.

Társkeresőt légyszives ne ajánljatok, mert értelmes ember nem regisztrál olyan helyekre.

interneten meg nem tudok máshol ismerkedni.


2010. szept. 11. 16:03
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
Akkor micsinálsz otthon ülsz és várod hogy hivjon a nagy ő? egyetlen barátod sincs mi a bajod nem értem még bővebben pls?:D
2010. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

elsősorban dolgozok és konditerembe járok, utána meg itthon vagyok

szerintem a kérdés egyértelmű

2010. szept. 11. 16:58
 3/7 kkzz ***** válasza:

Én még suliba járok, szóval általában ott szoktam látni lányokat, akik tetszenek. Egyébként nem tudom, egyszer odamentem egy ismeretlen lányhoz az utcán, hát érdekes jelenet volt, szóval az sem mindig jó.


Fogalmam sincs. Ha el is mész néha ide-oda, mondjuk moziba vagy mittudomén, ott nyilván látsz te is lányokat akik tetszenek, csak hát nem valószínű, hogy egyedül vannak...

2010. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hello szerintem próbáld meg a netes társkeresőt. Most jó ideje én is azon vacillálok, mert én se járok suliba, bulizni sem, meg barátikörömön belül se jöhet szóba senki. Azt meg nem gondolhatod komolyan hogy értelmes ember nincs a társkeresőkön, mert statisztika szerint több mint 1 millió ember van felregisztrálva, abból azért csak kell akadnia értelmesnek aki komolyan gondolja az ismerkedést.
2010. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 spsux ***** válasza:
itt :D hány éves vagy és hol laksz? xD
2010. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2010. szept. 12. 10:31
 7/7 A kérdező kommentje:

21:38: 1M ember van fent, Mo lakossága 10M, ha a lakosság 10%-a nem komoly (szerintem sokkal több, mint 10), akkor már ki is jött a bűvös 1M.

Mellesleg én normális ember vagyok és nem szeretem úgy érezni magam, mint egy húspiacon. Nem akarok feltétlenül párkapcsolatot, csak megismerkedni emberekkel és a többi majd adja magát...

2010. szept. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!