Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok, mennyire...

Kamaszok, fiatalok, mennyire baj az nektek, ha a beszélgetőtársatok nem tud vicces lenni?

Figyelt kérdés
És milyen tulajdonságok fontosak számotokra egy beszélgetőtársban?
2013. okt. 28. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben vicces? Ha az illető egyszerűen komoly, ilyen a természete, az nem zavar, legfeljebb nem értünk szót mindig. Ha viszont - bocsánat a kifejezésért - karó van a seggében vagy álszent, az igenis zavaró (legalábbis számomra). Az meg már inkább borzasztó kínos, ha valaki olyan szinten képes saját magát elszórakoztatni, hogy egy idő után én csak szótlanul bólogatok meg erőltetetten mosolygok, és azon gondolkozom, hogy itt kéne hagyni ezt az embert a p*csába, nem lenne nagy törés... És tényleg otthagyom, és tényleg nem veszi észre.
2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokszor történik, hogy mondok valamit, és az illető rá se bagózik. Szóval ha már én beszélgetek vele, elvárom hogy a figyelem kölcsönös legyen, és ne vágjon a szavamba. Ha komoly természetű akkor elfogadom olyannak, de nincs olyan ember aki ne tudna nevetni, úgyhogy biztos meg lehet találni a közös hangot az ilyen emberekkel is.
2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A komolysággal nekem sincs bajom, viszont az elsőhöz hasonlóan én sem bírom a karót nyelt embereket.:S Alapból nem vagyok egy viccelődös ember, ezért szeretem ha 'szórakoztat' a beszélgetőtársam, olyankor én is felszabadultabb vagyok mellette, plusz jó ha hozzá tudok én is szólni valamit és nem csak nevetek a vicceken.:)
2013. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra vicces vagy objektíve? Egyesekkel plafonra tudunk mászni egymás humorától, ők többnyire vannak olyan harsányak, felszabadultak és finomkodni nem kívánóak, hogy a tudtomra is adják, mennyire érthetetlen vagyok, míg én inkább műmosollyal átvészelem a velük tölteni kényszerült időmet és igyekszem minél kevesebb információt elejteni magamról, ahogy a potenciális poénjaimat is megtartom magamnak. Ennek a hozománya természetesen az, hogy a delikvensek bombáznak még engem a vicceikkel egy kicsit abban a hitben, hogy díjazom a társaságukat. Nekem így megfelel, de csak mert ritkák az ilyen alkalmak. Hosszútávon igencsak kikészítene.

De alapvetően az, hogy kevesebb poén hagyja el valaki száját, egyáltalán nem zavaró. Egészen addig nem is lesz az, amíg nem próbálja meg éreztetni velem, hogy méltatlan vagyok az odafigyelésére.

2013. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy nem tud vicces lenni?

Ha csak nem viccelődik, esetleg komolyabb a természete, az egyeltalán nem zavar, hangulatember lévén nekem is vannak ilyen időszakaim.

Viszont mikor nem fogja fel a szarkazmust, az iróniát, vagy a humort általában, az nagyon idegesítő tud lenni.

Utálom, mikor nem értik a szarkazmust, és én vagyok a hülye...


Ami nagyon fontos: Kölcsönös figyelem és érdeklődés. Ezzel ki is van lőve a flegmáskodás.


A flegmaság egy beszélgetés halála.

2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tud vicces lenni... ha azért nem, mert alapból is komoly ember, és nem szeret humorizálni, akkor így állok hozzá én is, pedig vicces természetű vagyok.

Ha viszont a tényleg bénábbnál bénább "poénokat" szórja mindenre, amin max erőltetetten el tudok mosolyodni, akkor az rendkívül tud idegesíteni. Az ilyen emberrel nem is szeretek dumálni.

A legfontosabb, hogy normális stílusban tudjon beszélni és értsen hozzá, amiről beszél, ne mondjon hülyeségeket és lehetőleg ne hajtogassa a megszállott (vallásos, vagy politikai) nézeteit. Emellett reagáljon mindenre és kösse össze a mondatokat normálisan. :D

2013. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!