Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet olyan baráttal...

Mit lehet olyan baráttal csinálni, aki ha valami nem tőle származik az 'vicces' 'nem jó'?

Figyelt kérdés

Kezdtem egy számomra kellemes hobbyba, de mivel nem barátnőm találta ki először, le is viccesezte a dolgot. Érdekes a dolgaimba mégis koppint elég rendesen!

-írni kezdtem-Ő is elkezdett, persze mikor mindenki őt ugrálta körbe nem vette észre, hogy nekem álmom/hobbim az írás, Ő meg bekeveri a sz*rt a dolgaival, meg fájdalmat okoz, hogy lemásolja a dolgaim


2012. júl. 5. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
nem lehet hogy te csúnya vagy ő meg dögös?
2012. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjunk nem kéne vele barátkozni?

Sose értettem ezt. Ha nem jó vele lenni, hát ne legyél.

2012. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó vele csak fura, hogy próbál koppintani. =/


Igen én csúnya vagyok:DD

2012. júl. 6. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor látatod, hogy ha valaki jól néz ki akkor a hülyeségeit is könnyebben elfogadják.
2012. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
=/ lehet igaz
2012. júl. 6. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szeretsz írni, akkor mért van a béka feneke alatt a fogalmazási készséged?

Komolyan. Kétszer el kellett olvasnom, hogy megértsem mit akarsz.

2012. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem felsőbbrendűségét érezteti veled. tippelem, h ő a "menőbb", bulizósabb, pasizósabb, nagyszájúbb, társaságban figyelem központja, te meg kicsit a háttérben vagy, mögötte.

jól sejtem? ha igen, akkor ne barátkozz vele, neked nem ő a megfelelő, csak elnyom és megsérti az önbizalmad. keress kicsit kevésbé öntelt lányt barátnak.

ha nem jól tippeltem, akkor valami más a gond köztetek, minek okán te haragszol rá, és emiatt úgy érzed, folyton a borsot töri az orrod alá. lehet, h alapból idegesít a csaj, kicsit utálod? ebben az esetben fogalmazd meg magadnak, mi az, amit utálsz benne, üljetek le, és beszéljétek meg.

2012. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!