Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok, milyen...

Kamaszok, fiatalok, milyen volt a hetetek? Mit fogtok a hétvégén csinálni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálok a hétvégén, de ezen a héten itt vakáció volt és szokatlanul sok mindent csináltam. :D Jó volt.
2014. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lassú,unalmas.Viszont a hétvégém mozgalmas lesz:megyek bálba,jönnek mamámék és megyek versenyre,de közben kéne töri,földrajz,biosz,kémia,fizika dogákra tanulni.
2014. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Remel. Sikerült a forgalmi vizsgám kedden,ennek örültem. Aztán szerdán szétzúzodott a bal lábam,így most nem tudok menni,arcüreggyulladásom lett és lehet,hogy be kell majd gipszelni a csuklóm. Közbe holnap mennem kell egyetemre nyílt napra, este buliba, vasárnap segíteni ebédet csinálni,gyerekre vigyázni. Aztán megyek körmöshöz szombat délután, kutyát vinnem kell kozmetikushoz, kórházba megyek látogatni,előtte pedig bevásárolok, meg nem ártana tanulnom is.

Nem teljesen tudom eldönteni ,hogy ez mennyire jó vagy rossz,de semmi extra.


Az előző héten túl sok izgalmas meg jó dolog történt velem,szóval most kezdődik az unalom :D

2014. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hétfőn edzést tartottam.

Kedden tanultam.

Szerdán írtam 2 csuijó dogát+ kondiztam

Csütörtökön érdekes&szr napom volt..de megcsináltam a 30fekvőt megállás nélkül^^

Pénteken azaz ma.. összevesztem az edzőmmel aki az expasim..xd és megyek táncra.:3

2014. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hosszú hetem volt.Előző héten halt meg a házállatom,ezen a héten minden nap írtunk dogát vagy témazárót,szerdán azt hittem,hogy csütörtök van,csütörtökön meg péntek,nem volt megállás,nem nagyon értem rá semmire.A szabadidőmben meg csak örültem,hogy élek,nemhogy valami hasznosat/szórakoztatót csináltam volna..Ma voltam közmunkázni is.Holnap meglátogatom a nagymamámat,aztán névnapi buliba megyek.Vasárnap tanulok.

És a te heted milyen volt,kérdező?:D

2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, amikor az ehhez hasonló kérdéseket olvasom, rájövök, hogy tényleg unalmas az életem! :O Én fél év alatt nem csinálok annyi mindent, mint a 2. válaszoló! :D

Én, mint mindig, suli után hazajöttem, gépezgettem, filmet néztem, és ennyi volt. Hétvégén sem nagyon fogok mást nyinálni.

2014. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, néha én is ezt érzem :)

Én most otthon voltam egész héten, beteg vagyok szóval a hétvégém is csoda kellemes lesz, már látom előre :)

2014. febr. 7. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy bírjátok ki ,hogy szinte semmit nem csináltok? Nem untok bele a gépezésbe? :D

Mondjuk nekem már picinek is azt mondták,hogy elemet d*gtak a s eggembe,de azért gondolom elszoktatok járni erre-arra bulizgatni,szórakozni,nem?

2014. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egész jó örülök h élek Föci+töri+kémia+magyar+,matektanulás
2014. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az otthon ülés miért feltétlen gépezést jelent? Vagy semmittevést? Csomó dolgot lehet otthon is csinálni, csak úgy mondom a magam nevében.

Nem, nem ülök folyton otthon, de bulizni nem szeretek/nem szoktam, csak barátokkal eljárni ide-oda, de azt sem lehet minden nap, meg hétvégén én is örülök ha élek, ha suli van hétközben, nincs is kedvem semmire. Én meg azt nem értem, akinek egy hét suli után van kedve hétvégén bulizni, de hát mások vagyunk.

2014. febr. 7. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!