Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Egy 13éves lánynak...

Anyukák! Egy 13éves lánynak ti mennyi zsebpénzt adtok hetente?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 05:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
én nekem a zsebpénz heti 10 ezer meg napi ezer ft kajára mivel nem vagyok menzás. ha elakarok vinni valami szép lányt a moziba adnak rá külön, ruhára is. 15 ezer ft az edzésem egy hónapban általában egy nap 2-3000 ft ot költök csak kajára. anyámék nem nagyon tudják beosztani a pénzt :D most van 220 ezer ft hóvégére kb napi 10 ezer ft megy el kajára. anyukám most fogja letenni a doktoriját. apám meg... hát őmeg jó kor volt jó helyen ha szabad ilyen kifejezéssel élnem. ő most 310 ezer ft keres. anyám nem tudom pontosan ő tiszt a katonaságánl. szerintem aki nem tanult szegény annak nem is kéne gyerek, hogy utánna a 300 ft párizsin meg a napi 50 ft on éljen. legalábbis én ilyennek nem adnék gyereket a kezébe aki kb éhezteti a gyerekét. 14/f
2014. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Havi ezer, meg szülinapra többezer.
2015. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!