Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús anyukák, ti mit tennétek,...

Fiús anyukák, ti mit tennétek, ha a 16-17 éves fiatok elvenné egy 13-14 éves lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Gondolom csak tennétek valamit, pl beszélgetés.
2013. nov. 23. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Mit tehetnék? Kellett hozzá egy lány is. Visszacsinálni nem lehet. Abban reménykedem, hogy nevelem annyira normálisra a tini fiam, hogy nem esik neki kislányoknak. Ha ezt elmulasztottam, akkor nem 16-17 évesen fogom tudni pótolni. Ez van. N30
2013. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

2013-ban balgaság azt hinni hogy a 13-14 évesek kislányok.

Nem azt mondom hogy érettek a rendszeres nemi életre, csak azt hogy kiprovokálják ők maguknak.

Ha a leányzó önszántából adta a szüzességét, és védekeztek, ez normális folyamat ennyi idősen.

Nem szabad homokba dugni a fejünket, a tizenéves sex létezik, és szülőként inkább támogassuk a gyermekeinket, és időben világosítsuk fel őket. Mert a szexet nem tudjuk megakadályozni, de a betegségeket és a nemkívánt terhességet megelőzhetjük azzal, ha a gyerek bízik bennünk.


Egy 16-17 éves fiú már valószínűleg 3-5éve önkielégít, ahogyan a leányzó is nyilván ismeri már a saját testét.

Így természetesnek mondható, hogy a másik nemmel való szex is érdekli őket.


Mivel itt most a fiús édesanyáról van szó, én azt javasolnám, hogy nem kioktatóan, de mondja el a fiának, azt, hogy ha véletlenül teherbe ejt egy lányt, akkor sem ússza meg a felelősséget, ha a lány azt hazudta tablettát szed, vagy ha direkt esett teherbe, akkor is felelős lesz érte. Illetve arról is kell beszélni, hogy bármilyen rendes lány, vagy rendes fiú valaki, betegségei mindenkinek lehetnek, nemcsak a ri***ncoknak és szoknyavadászoknak.

2013. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
16 éves esetén nyakon vágnám és nemköszöné meg a dolgokat.
2013. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: És az mit javít a helyzeten? Attól, hogy nyakon vágod, még nem változik vissza szűzzé... Inkább beszélgetni kellene vele.
2013. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Miért a beszélgetés mit segítene már ha előtte évekig semmit se segített?
2013. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Csalódnék hogy ilyen sz. r az ízlése hogy már 13 éves ri@@@okkal is lefekszik.Mert ha még egy hasonló 16-17 évessel csinálta volna akkor azt mondom oké de ez így elég hülyén veszi ki magát.A lényeg hogy mindig védekezzen és akkor nem lesz baj.Ezt beszéld meg vele.Bár gondolom azért ennyi esze már van.
2013. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eljárnék egy eső táncot, hogy megátkozzam vele a fiamat ...


Igazából, az 1. és a 2. válaszoló mindent elmondott, amit én is akartam. Nem lehet mit tenni ez ellen ... Ahogy pedig mondták már, a szexhez két ember kell, nem csak a fiam volt hülye, a kislány is elég naiv. Ez van.

2013. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha a lány már elmúlt 12 éves, de a fiú még nem múlt el 18, akkor ha kölcsönös beleegyezéssel történt, sajnos semmit nem tehetsz.
2013. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
megveregetném a vállát és mondanám hogy büszke vagyok rá de anyuka nem vagyok hanem egy hapek szóval XD
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen normális dologról van szó. Ma már nem az van, hogy 16 éves 16 évessel, vagy esetleg 1 évvel idősebb a srác. Itt már 2 év korkülönbség a minimum.


Nem büntetném meg a fiam, kettőn áll a vásár. Abban bízok hogy van esze védekezni...

2013. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!