Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús anyukák, ti mit tennétek,...

Fiús anyukák, ti mit tennétek, ha a 16-17 éves fiatok elvenné egy 13-14 éves lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Gondolom csak tennétek valamit, pl beszélgetés.
2013. nov. 23. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban mindenki ilyen korban veszti el. Ez ellen nem lehet mit tenni. Korábban érünk, minden korábban jön. A lányok korábban érnek. Ezért már a 12 évesek 30-40%-a is ilyesmiken gondolkozik.

Azt kérdezted már, hogy szerelemből tette, önszántukból, esetleg szer hatása alatt? (Nem baljós akarok lenni, de az ismerőseim fele ittasan vesztette el...)

Egyébként meg az ideális korkülönbség szerintem egyén függő. Számomra 3-4, mivel viszonylag érett vagyok, és egy átlagos 16 éves srác már visszamaradottabb nálam.

Egyébként ő mesélte neked? Vagy a lány?

Az egyik válaszoló azt írta: ha elmúlt a lány 12 és fiú még nincs 18 akkor már nem tehetsz semmit.

Mi az hogy nem tehet semmit? Mit tehetne? visszanöveszti a szűzhártyáját vagy feljelentené? Szerintem annál mocskosabb nincsen, amikor valakinek kiteregetjük a szexuális életét. Szegény lány! Szegény szülők! Nem kéne azért büntetéseket osztogatni mert vannak testi igényeik. Ez szerintem alantas, nem emberi dolog.

Egyébként azt még elmondanám, hogy ez még a jó oldala. Múltkor egy kávézó/elit kocsma keverékben egy 31 éves férfi próbálkozott be nálam. Pedig kilencedikes vagyok. Inkább ez nem normális.

2013. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
én 15 éves vagyok, magamból kiindulva normális, hogy a korombeli lányok idősebb fiúkat keresnek, mivel értebbek. Nem azt mondom, hogy jól tette a srác, hogy elvette a csaj szüzességét(szerintem várhattak volna egy évet, ha annyira szeretik egymást, hogy szeretkeznek akkor az az egy év semmi) de a mai világban felgyorsultak a dolgok. Anyu barátnője mesélte, hogy 16 évesen csókolózott először...ma pedig már sokaknak a szüzességük sincs már meg ilyenkor. Szerintem felesleges büntetni két okból kifolyólag. Először is. Visszacsinálni már nem lehet(mire lenne jó a büntetés?!?)másodszor pedig a büntetés miatt a fiú eltávolodik és többet ilyen dolgokat nem oszt meg a szüleivel(és ha baj van akkor komoly következmények lehetnek...) szerintm le kell ülni és beszélgetni kell vele.
2013. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!