Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti szoktatok Tumblrö...

Kamaszok, ti szoktatok Tumblrözni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 15:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
mi?
2013. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

igen!:) imádom, kb 1 éve ismerem az oldalt és van 3 tumblröm


16/L

2013. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem, én nem is értem, mi olyan jó benne. o.O

Néha, amikor szép képet keresek valamiről, beírom, hogy xy tumblr, de ennyi.

2013. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Szeretem a szép képeket, meg ha jó embereket követsz, akkor érdekes dolgokról lehet olvasni : )
2013. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem találtam még olyan Tumbl oldalt amit érdemes lenne nyomon követnem. Bár nem is kerestem túlzottan,de azért már jópárat meglestem, a legtöbb semmitmondó képekkel van teli,értelmetlen.

De ha találnék valami jó kis oldalt biztos követném, nekem pedig nincs:)

2013. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam, de hányingerem van a tinitumbliktól, amik televannak feketefehér képekkel, béna feliratokkal, meg idióta idézetekkel a szerelemről, meg stb. inkább csak gore, meg ilyen érdekesebb témákkal foglalkozó oldalakat követek, amik nem világfájdalomról meg instagramos, starbuckos képekről szólnak...
2013. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így felkeltettétek az érdeklődésemet, megkérhetlek ,hogy linkeljetek pár Tumblr oldalt ,hogy nézzek én is körül ? Előre is köszi.

Amúgy én nem foglalkozom vele. De ki tudja mi lesz ez után. :)

2013. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Imádom én is, fél napom ott töltöm :D Igazából az a jó benne, hogy olyan rajongókkal találkozhatok, akik a közvetlen környezetemben nagyon kevesek vannak, és érdekes embereket ismerhetek meg. Nem mondom, hogy maximális szeretet meg elfogadás van az összes fandomban, de nagyon sok jó embert ismertem meg, oyan dolgokat tudtam meg és olyan sorozatokat kezdtem el nézni, amikről amúgy a büdös életben nem hallottam volna :)


Nyilván a "cuki képek érzelmes idézetek" oldal is megvan, mint mindenhol. De nem látom, hogy annyira zavarnánk egymást, mivel nem kötelező követni őket, ha nem keresek olyan tagokra, hogy yolo meg rosy stuff, nem is akadok bele a cuccaikba.

A rosszabb inkább a pro-ana meg self harm blogok (egyszerűen nem találok magyar szót rá :D) amik romantikus, gyönyörű dolgokat látszatnak az anorexiából, sebekből, vágásokból, és sokan azt hiszik miattuk, hogy az a normális, ha a combob nem ér össze, ha a kulccsontod majd átszúrja a bőröd, ésatöbbi.


Szóval nyilván nem egy Menyország tele csodálatos emberekkel, mint az összes többi közösségi oldal, de kialkítása miatt sokkal könnyebb a fandomok között dolgokat megosztani, sokkal több ember van.

16/L

2013. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

Havonta 1-2x, napi szinten we heart it-zek. Eddig nem sikerült kiismernem a tumblr-t, így nem is használom. Whi sokkal jobb! :P


15/L

2013. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

nem. eddig azt sem tudtam mi az, csak hallottam róla. lehet már öreg vagyok hozzá...


21f

2013. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!