Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudom magam megnyugtatn...

Hogyan tudom magam megnyugtatni, mert a fiam egyre lányosabban viselkedik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 18:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy kamu kérdés, méghozzá a gyengébbik fajtából.


De... Mi az, hogy " le kell mondanod az unokáról " ? Azért szültél gyereket, hogy unokád legyen ?

2013. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

én is növesztem a hajamat...és a focit is rühellem....jó mondjuk én egész más miatt növesztem a hajam :D


http://www.youtube.com/watch?v=C0vf3o0vOi4

2013. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ti nem szoktatok beszélgetni? Az anyjukkal a fiúk mindig őszintébbek mint az apjukkal. Találj alkalmat a beszélgetésre, de ne rákérdezéssel,hanem csak úgy mellékesen, puhatolózz, és a válaszokból kitudod szűrni a véleményét. Egyébként egy anyának akkor is el kell fogadni a gyermekét, ha nyomorék, ha értelmi fogyatékos, és ha más mint a többi.Ezért akár meleg, akár nem, te csak szeresd úgy mint eddig, mert ha mégis meleg, lesz neki elég sok gondja az életben, legalább te ne vesd meg ezért.
2013. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
A 16-osnak van igaza.
2013. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Snl.Drako válasza:

21 Férfi

Hosszú hajam nekem is volt, az egyetlen indok, amiért már nincs, mert a munkahelyem megkövetelte. A fru fru fura, de legalább egyéniség.

Az, hogy mire bélyegzik rá a "női" meg "férfi" címszavakat ruházat terén abszolút kezd nem mérvadó lenni, van olyan "női" nadrág, amit első, második, és huszonhetedik nézésre is "férfi" nadrágnak néztem.

Körömfestés kicsit fura, de pl egy ilyen rocker stílusban teljesen benne van, nem látok vele problémát ha nem pl rózsaszínre festi. Viszont de, láttam már hosszú rózsaszín műkörmit is hatvan éves öregúron. Van ilyen. (Pest)

Az öltözködés/körömfestés egyébként lehet egy nagyon elkötelezett goth/japán stílus mánia megnyilvánulása is. Nézz meg pár japán fiúbandát képről és szörnyülködj, hogy tudnak szebbek lenni a nőknél.

Többnyire lányokkal barátkoztam én is. Egyszerű indok, a férfiak közt 0-24 tesztoszteronverseny megy, ami hosszú távon az ember agyára tud menni. A nők nem ellenfelet látnak a férfiban, ezért találja szerintem kedvére valónak a társaságukat. Én is ezért barátkoztam inkább lányokkal.


Összegezve: Túlspilázod. Egyébként meg ha nem:


A fiad szíved joga, hogy a lányoddá váljon, ha azt akarja. Vagy meleg legyen. A társadalom szerencsére egyre kisebb rétege nyomja el ezt a két amúgy is közel elhanyagolható elemét a társadalomnak, te se tedd. Igen, a melegek és/vagy transzneműek százalékos arányban mérve elenyészőek. Nem sértésnek, egyszerűen kevesen vannak. Mint mi magyarok is. A világ arányaiban mérve alig létezünk.

2013. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kamu kérdés, mert a nővérem hasonló cipőben jár mint te. Ne aggódj! Majd kinövi.
2013. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 CukorHero válasza:
Nem lehet h szereti a poppunk egyutteseket(greenday ,sum41)?Mert ha igen akkor nem.kell aggodnod.Billy Joe Amstrong (greenday frontembere)tok hosszu haja volt festette a kormet es a szemét es cicanadragot vagy nagyon szuk farmert viselt.A sum 41-os fazon meg csak drogos es ittas de nagyon.
2013. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 CukorHero válasza:

A focit meg nem mindenki szereti.

(ugyan az vagyok aki a fonti valaszt atta)

2013. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
A kis homár.:)
2013. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogy tudod megnyugtatni magadat?

-Fiam, te b*zi vagy?

-Igen, apa/Nem, apa

(Nem biztos, hogy nyugodt leszel, de legalább tisztában leszel a dolgokkal)

2013. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!