Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék egy kicsit...

Hogyan tudnék egy kicsit lányosabban öltözködni?

Figyelt kérdés
Már ez többször megfogalmazódott bennem. Belül lánynak érzem magam és erről anyukámnak már meséltem, de ő nem foglalkozik vele. Azt mondja jól nézek ki és így teljesen jó vagyok a lányok szemében. Én viszont úgy érzem rossz testbe születtem. Kívül lehet, hogy fiú vagyok, vagy annak születtem, de belül mégis lány vagyok. Ez egy csomó mindenben megnyilvánul. Pl. anyám összes divatmagazinját kiolvastam, szeretek ruhát vásárolni, sőt varrni is, szeretem magam sminkelni, a hajammal foglalkozni, és még sok más, amitől sokkal másabb vagyok mint a korombeli fiúk (16/F)
2013. ápr. 15. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek egy 13 éves fiút, aki tökre csajosan öltözködik... úgy képzeld el, hogy szoknyát is felvesz... namost neked inkább az uniszex női nadrágokat ajánlom, azt sok fiú is hordja, nem csak kifejezetten lányok
2013. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Meleg vagy amúgy? (nem sértésként kérdezem.:))
2013. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess androgün modellekről képeket.


Jól értem, hogy transzexuális vagy ? Biztos ? Mikor fogalmazódött meg ez benned ? /nem kötözködöm, ne ijedj meg/.

2013. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljünk testet!Én inkább fiúnak érzem magam.15/l
2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi fura tekintetet tudsz elviselni. Egyébként először kezd a nadrágokkal, majd kiegészítők, felsők, pulóverek, cipő majd esetleg kabát.
2013. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csillámf*szláma~ válasza:
0%
Te nagyon durva betegségben szenvedsz, idös fiam! B*zi vagy. Operáltasd át magadat lánynak (de akkor biza nem fogod többé lehugyozni mások kocsijátXD) és költözz ki Thaiföldre, mert ott ez tök normális h a népesség fele transzvesztita. ;)
2013. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te meg egy gyógyíthatatlan betegségben, az emberi hülyeségben.

Nézz utána, édes fiam, hogy mi az a transzvesztita, mi a transzexualitás és hogy mi a homoszexualitás. Miután megcsináltad a leckédet, utána beszélhetünk róla, addig kímlj mg minket az idiótaságodtól.

2013. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem "kigyógyulsz" belőle...
2013. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Én is kigyógyultam (abból h vonzódtam a lányokhoz) 14L
2013. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!