Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudom magam megnyugtatn...

Hogyan tudom magam megnyugtatni, mert a fiam egyre lányosabban viselkedik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 18:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Vagy divat, vagy csak tetszik neki a nőies gatya meg a festett köröm, vagy kezdi felfedezni a szecualitását. Egyikkel sincs semmi baj. Akkor is szeretnéd, ha meleg lenne, nem? Hagyd neki, hogy rájöjjön, és fogadd el, bár szerintem ki fogja nőni, a nőiesebb megjelenés nem feltétlenül utal homoszexualitásra.

Én is évekig jártam lány létemre férfipólóban, lazább gatyában meg sportos cipőben, akkor is full hetero voltam, most is, bár most szeretek nőiesen öltözködni, önizalmat ad, jobban érzem magam :)

2013. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
inkább lányokkal barátkozik, a focit egyenesen utálja
2013. dec. 13. 19:07
 13/31 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk a családban teljesen elfogadott dolog.


A bátyám festi a körmét, s anya teljesen ráhagyta. Ő ugyanis rocker.

De tudok olyanról is, ahol full csajnak öltözik egy srác.

2013. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
65%
nem mindegy h ki mit hord, kiiránt vonzódik? attól még a fiad marad...
2013. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%

Hát én is utálom a focit, köz nincs a férfiassághoz, h egy csapat busit nézek futkorászni.:)


A haj fura, szerintem nem éppen divat, de nem lányos a hosszú haj egy fiún... A körömfestés már mondjuk fura, de női farmerem nekem is van egy mert túl jó volt, h ne vegyem meg...:D

2013. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
24%
Kamu kérdés...
2013. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Tegyük fel, hogy valóban homoszexuális.

Akkor sem dől össze a világ, ugyanolyan ember, mint bármi más és ugyanúgy az imádott fiad, akármilyen nemhez vonzódik is.

2013. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
természetesen nagyon szeretem őt, de az unokákról le kell mondanom, ez is nehéz számomra
2013. dec. 13. 20:18
 19/31 anonim ***** válasza:

"de az unokákról le kell mondanom, ez is nehéz számomra"


Kedves Kérdező, azért ne lásd ilyen borúsan a dolgokat. Lehet,hogy ez csak szimpla kamaszos különcködés, amit lehet, egy éven belül kinő, és ki tudja, lehet, megajándékoz majd egy halom unokával!

2013. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Egyébként is, ha egy homoszexuális pár szeretne unokát, akkor megvannak rá a modern orvostudomány módszerei, hogy a fiad vagy a párja gyermeke legyen,vagy örökbe is fogadhatnak. Egyébként se nagyon éld bele magad, hogy meleg, majd ha elmondja neked, addig ne kezed úgy, csak, mint egy kamaszt.
2013. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!