Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tartják itt sokan...

Miért tartják itt sokan kiakasztónak, ha egy kamasz lánynak fel van nyírva oldalt a haja?

Figyelt kérdés

Most láttam itt egy kérdést. Én ezt nem értem, nekem sem engedik sajnos, bár azt megértem, mert raszta.

15/L


2013. szept. 10. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ronda, visszataszító.
2013. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi? :DDDDDDDD Jót röhögtem azon, aki ezt írta. Több ismerősömnek is volt mostanában ilyen haja, az egyik nagyon sokáig hordta. Egyébként szerintem iszonyat ronda. De kinek hogy.

Nekem úgy rémlik, hogy Hayley Williams-től indult ez a hajdivat, de lehet, hogy ezzel most hülyeséget mondtam.

2013. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán ocsmányul néz ki. Ennyi. Ha már ennyire nagy a hajnyírás iránti divatigény, miért nem borotválják kopaszra magukat a lányok? 1-2 éven belül tuti az is divat lesz, meg egyben szánalmas is...
2013. szept. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pár évtized alatt elértük azt, hogy csak a hajat nem borotválják a nők. Már szemöldök, és fanszőrzet sincs sokaknál. Ki tudja meddig bírja a haj.
2013. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!