Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tartják itt sokan...

Miért tartják itt sokan kiakasztónak, ha egy kamasz lánynak fel van nyírva oldalt a haja?

Figyelt kérdés

Most láttam itt egy kérdést. Én ezt nem értem, nekem sem engedik sajnos, bár azt megértem, mert raszta.

15/L


2013. szept. 10. 21:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
62%

nem is tudom honnan jött ez az idiota ötlet asszem vmi rockertől , de ha ilyet meglátok az utcán (csajt) mindig az jut eszembe h vmi fogadáson veszitett a szerencsétlen , jo h nem is engedik , jó szüleid vannak :)

23f

2013. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert ronda???
2013. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

mert minden, ami a "társadalmi normák"- tól eltér, azt a "gépezet" hibaként fogja fel :)

Ezért is van az a mondat Kilógsz a sorból! - nem illik bele a képbe! és ezért így reagálnak!

nem az a lényeg hogy felnyírta, hanem hogy túlságosan EGYEDI, - ezt nem "tolerálja" a közösség.

a közösség EGYKÉNT működik elég gyakran! nézz meg pár pszichológiai kísérletet a közösség és az egyénről .. érteni fogod egyből !

2013. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ennek semmi köze az egyéniséghez, mert manapság divat... Egyébként meg ronda, de szerencsére nem végleges, így visszanő, ha a lánynak megjön az esze :D
2013. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

nekem nem kiakasztó (35 vagyok) :) csak számomra a nőiesség a szép hosszú ápolt haj... így minden borostás, rövid hajú csajszi nekem fiús, és nem találom érzékinek az ilyen csajokat (mondjuk azt nem tudom, hogy a kamaszpasik ezzel hogy állnak...)

na mind1, véleményem szerint a borostás haj nem nőies!

amúgy tényleg egy csomó mindenki kiakad a kamasz dolgokon, nem értem miért... el kell fogadni, minden korosztály más...

2013. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem mindegy, hogy milyen az ember arca. Legyen olyankor csontos és vékony :)
2013. szept. 10. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Undorító és visszataszító...Ha ilyet látok akkor az a személy az ém szememben már nem nő...Hál istennek sokan így vannak ezzel úgyhogy kevés ember kezdte el ezt a hülye divatot.:/
2013. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem kiakaszto, szimplan ocsmany. En ismerek nagyon szep arcu lanyt, aki felnyiratta a hajat, de meg neki sem all jol. Ennel mar csak a raszta es a fultagito undoritobb. 22L
2013. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Elég érdekesen néz ki ilyen hajjal egy amúgy gyönyörű lány.

Szerintem mindenki abban a pillanatban megbánja,ahogy elindul a hajnyíró:(

2013. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem stílustól függ. Én lány vagyok, de nem nyiratnám fel. Egyrészt meg se engedik, másrészt én nem ilyen típus vagyok. Viszont ismerek olyat, akinek kifejezetten jól áll, de olyat is akinek nem.
2013. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!