Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Halalosan irigy vagyok az...

Halalosan irigy vagyok az osztalytarsnomre!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mindig irigy vagyok ra, hozza hasonlitom magam, mindene megvan! Hogy lehet ,hogy egyeseknek minden megadatik? Leirom ,hogy milyuk van:

-Gyonyuru emeletes hazuk van a belvarosban, fedett uszodaval

-3 bajnok husky kutyaja van

-az edesapja orvos, az edesanyja ugyvedno.

-nagyon- nagyon osszetarto csalad es szeretik egymast.

-rengeteget kirandulnak eggyut kulfoldre.

-honapokat toltenek luxus hotelekben.

-gyonyoru lany, homokora alak, mindenki dicseri ( felkerte k fotomodelnek egy ceg)

-nepszeru, mindenki imadja

-a leghelyesebb srac a baratja es nagyon szeretik egymast.

-markas, draga ruhakat hord.

-mindennap autoval viszik suliba.

-maganorakra jar

-2 sportra jar

-van 1 nagyobb testvere ( igy meg vigyaznia se kell ra.)

es a 18 eves szulinapjara megigertek, hogy elmehet a Tomorrowlandre baratjaval es testverevel ( mindent fizetnek)


HOGY LEHET VALAKINEK ilyen elete?

szereto csaladban luxus elettel.



2013. szept. 5. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy irigy vagy rá, mert ki ne akarna ilyen életet? Neki nincsenek anyagi gondjai, mindent megkap stb stb.

Én évek óta vagyok depressziós, évek óta minden szépen megy tönkre körülöttem. Nincs jó kapcsolatom sem a családommal, sem a barátaimmal. Egyetemre járok, azt tanulom ami érdekel, jól tanulok, jó vagyok benne, a családom támogatja anyagilag, nem járok rongyokban, vannak szép ruháim, ha valamit kérek azt megkaphatom, kívülről olyan mintha mindenem meglenne.

Mindig is irigykedve néztem az olyan emberekre, akik vidámak, van szerető családjuk, barátaik, tudnak szeretni és nevetni.

És mégis, ha jobban belegondolok, nem cserélném el az életemet, mert ha más lenn, az nem is én lennék. Persze jó az anyagi biztonság, meg hogy bármit megtehetsz. De az a lány ezt mind csak a szüleinek köszönheti. Ahogy én is. A szülők nélkül mi lenne vele? Van olyan dolog, amiért meg kellett küzdenie? Amiért megszenvedsz, azt sokkal jobban értékeled. A te életedet meg te alakítod ki, a saját két kezeddel.

2013. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés ez az irigység... De amint kezd felszínre törni úgy tényleg, akkor bele gondolok, hogy valószínűleg neki sem tökéletes az élete. A legtöbb ember olyan, hogy hiába van meg szinte mindene, akkor sem elégedett. Biztos vannak problémái, lehet még nagyobbak, mint nekem. Csak nem látok a színfalak mögé.

Aztán meg a szépség múlandó és veszélyes. Ahogy a pénz is. Lehet, hogy most luxushotelekben nyaral, de valami folytán elveszíti mindenét, miből fog megélni? Ha ilyen kényelemben nőtt fel, nehéz lesz számára fenntartani magát.

És az embernek minél több mindene van, annál többet veszíthet. Amit senki nem vehet el tőled, az benned van, nem a külsőségek.

2013. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak magára ne ismerjen a leírás alapján.:S

Nem szabad ennyire átadnod magad ezeknek az érzéseknek, mert tönkretesznek. Sejtem, hogy mit érezhetsz, de próbálj meg felülemelkedni ezeken a dolgokon, nem tudhatod, mi vár rátok az életben. Az élet sokszor sokat ad, viszont sokszor el is vesz, próbálj megbarátkozni magaddal, és legyél hálás azért, amid van, ne szomorkodj azért, amid nincs.

2013. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mindig az van,hogy akinek kívülről tökéletes,szinte már álomszerű az élete,annak vannak a legnagyobb lelki problémái....:( Lehet,hogy nincs egy igaz barátja se,a pasija csak a SZÜLEI pénze miatt van vele,lehet a szülei válófélben vannak,vagy csak miatta viselik el egymást....
2013. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azt kell mondanom, hogy ilyen életre jogosan vagy irigy. Csak az a bökkenő, hogy szerintem még Ő is az rá... mert neki sem lehet ilyen élete! A problémák a házban maradnak, és ezért gondolod, hogy álomélete van.

Nekem is van álmom. Mi az?

Lovat szeretnék. Mások ezt úgy látják, hogy én egész nap istállószagtól fogok bűzleni (már akinek ez nem otthonos illat - és ne értsd félre, nem egy pajtában lakom! ;D), lócitromban lépkedni, drága költségeket fizetni, és csutakolni a sok sz.rt a szőréből.

És lehet, hogy ez valamennyire igaz, de nem vagyok egy igényes, kényes típus! Nem költöznék soha ki a kertes házunkból, nem hagynám abba a lovaglást!

Én nem érezném jól magam az ő életében, én minél több állat van a közelemben, annál vidámabb vagyok! :)

Érted, mi közte és köztem a különbség? Hogy ő városi, és büszke rá, én meg városi vagyok és szégyellem. (néha azt is szégyellem, hogy embernek születtem, mert érdekes módon ez a faj tartja magát felsőbbrendűnek, és pusztítja a környezetet, de mindegy)

Ne vágyj olyan életre, amit nem kaphatsz meg! Mert a szülőket már állásilag és házilag nem lehet faggatni! De Te tegyél félre mindig sok pénzt a jövődre! ;) És legyél boldog. Meg legyen sok igaz barátod. Kívánom, hogy teljesüljön az álmod, és te olyan tökéletes életet tudj teremteni a gyerekednek, amilyet csak akarsz! Csak irigy ne legyél

2013. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elkényeztetett. Felénk ennek hívják az ilyeneket.


Mondjak valamit? Én meg ismerek egy lányt, akinek semmije sincs. Sem gazdagsága, sem fényűzése, sem rengeteg pénze és szerető családja sincs. Viszont egy valamije van: Rettentően okos. Nem imádja mindenki, de a barátai igen, és pont olyanok, mint ő. Nem megy Tomorrowlandre, de volt más fesztiválokon, ahol ezerszer jobban érezte magát, mint bármiféle belgiumi hülyeségen. Nem látott tengert, de lefestette, mert nagyon tehetséges a csaj. Nem mellesleg gyönyörű is.. Belőle lesz valaki, szerintem. Ne irigykedj az ilyenekre, mert felesleges.

2013. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!