Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Halalosan irigy vagyok az...

Halalosan irigy vagyok az osztalytarsnomre!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mindig irigy vagyok ra, hozza hasonlitom magam, mindene megvan! Hogy lehet ,hogy egyeseknek minden megadatik? Leirom ,hogy milyuk van:

-Gyonyuru emeletes hazuk van a belvarosban, fedett uszodaval

-3 bajnok husky kutyaja van

-az edesapja orvos, az edesanyja ugyvedno.

-nagyon- nagyon osszetarto csalad es szeretik egymast.

-rengeteget kirandulnak eggyut kulfoldre.

-honapokat toltenek luxus hotelekben.

-gyonyoru lany, homokora alak, mindenki dicseri ( felkerte k fotomodelnek egy ceg)

-nepszeru, mindenki imadja

-a leghelyesebb srac a baratja es nagyon szeretik egymast.

-markas, draga ruhakat hord.

-mindennap autoval viszik suliba.

-maganorakra jar

-2 sportra jar

-van 1 nagyobb testvere ( igy meg vigyaznia se kell ra.)

es a 18 eves szulinapjara megigertek, hogy elmehet a Tomorrowlandre baratjaval es testverevel ( mindent fizetnek)


HOGY LEHET VALAKINEK ilyen elete?

szereto csaladban luxus elettel.



2013. szept. 5. 12:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
medencevel*
2013. szept. 5. 12:32
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek meg van a maga baja, csak van akinek látszik kívülről, és van , akinek nem. Nem minden arany, ami fénylik.

Ami viszont biztos: az NEM a te életed, ami náluk van. Ideje összekapnod magad, és kihoznod MAGADBÓL a maximumot. Apádból nem tudsz orvost csinálni, anyádból sem ügyvédnőt, és a lakásotok sem lesz kacsalábon forgó palota holnapra. DE: ha mindent beleadsz, és szorgalmas vagy, saját magadnak teremthetsz ilyen életet! Tanulj, sportolj, fedezd fel _saját magad_ és a benned rejlő képességeket és értékeket és azokkal gazdálkodj úgy, hogy 10-15 év múlva ne a szomszéd kerítésén leskelődj befelé, hogy neki mi adatott, hanem boldogan térj haza a saját otthonodba, amit szeretsz. (És személyes véleményként annyit engedj meg, hogy kevesebb anyagi szempontot vegyél figyelembe a jövőben, mert sekélyes értékrendet ad, ha csak azt nézed, mi-mennyibe került!)

2013. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne légy irigy!Ez mind csak a felszín.Nem tudhatod,hogy otthon a négy fal között mi zajlik!

Ez csak a látszat...

2013. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy az ő életében TÉNYLEG minden tökéletes? Biztosra veszem, hogy neki is van problémája. Ezek csak anyagi dolgok, amelyek egyébként elsősorban a szüleinek tulajdoníthatóak.
2013. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Biztos neki is van gondja... Sőt általában akik tökéletesnek látszanak azoknak van nagy baj a látszat mögött...


Szerintem nem kell 'irigykedj' rá. Másrészt lehet ő mondjuk másra vágyik, de nem mondja... Én speciel utálom a belvárost, vagyis élni nem tudnék ott semmilyen házban... És biztos van neki is valami, ami nem annyira tetszik. Persze biztos jó, hogy a szülei meg tudnak adnak neki sok dolgot, mondhatjuk jó helyre született.

2013. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Minden nap 4:40-kor kelek, bebuszozok a vasútállomásra, onnan vonatozok 1,5 órát suliba.

Egy házban lakunk a nagyszüleimmel, egyke vagyok, apám szakács, anyám könyvelő és nem jövök ki velük túl jól.

Medencém csak a kis felfújhatós nyáron.

Kövér vagyok és csúnya.

A fiúk mindig csak hülyítettek.

Egy különórára járok.

Egy évben egyszer nyaralok a szüleimmel, belföldön.

18 éves koromban, saját keresetből elmehetek Rock am Ring-re.


De!

Vannak imádnivaló barátaim, akikkel nyáron belógunk este a strandra, sörözünk, meztelenül fürdünk és festünk.

És nevetünk és kirándulunk és főzőcskézünk.


És ez ingyen van, (majdnem:D) mégis lehet, hogy jobban szórakozunk, mint az osztálytársad.

15L


A Chanel táskában is lehet bármi!

2013. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig olvastam hogy az apja orvos az anyja meg ügyvéd.Innentől kezdve azon sem kéne csodálkozni ha 18.születésnapjára a Tomorrowland mellé egy Maseratit is kapna.Ha a te szüleidnek is ilyen b.@szottjól fizető munkájuk lenne nem kérdeznél ilyet.De teljesen fölösleges irigynek lenni rá.Te ilyen vagy ő meg olyan.Lehet hogy te meg olyan tulajdonságokkal,ismeretekkel rendelkezel amiről ő csak álmodhat.Az ilyen újgazdag típusú gyerekek problémáit mindig pénzel oldják meg.Innentől kezdve elég nehéz dolga lesz az életben főleg ha nem fogja vinni semmire.A pénz nem minden,ha tudás és megfelelő értékrend,gondolkodásmód nem társul hozzá akkor marha jó élete lesz.
2013. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet , hogy vannak problemak a csaladjaban , de melyikben nincs?

Hogy mire fogja vinni az eletbe nem tudom ,de van egy olyan erzesem, hogy minden megfog adatni neki, mivel van egy ceguk is ,es kb azt fogja tovabb vinni vagy valami, de biztosan a szulok nagyon fogjak tamogatni, szerintem arany elete lesz.

2013. szept. 5. 18:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez se teljesen igaz, mert így azért nehezen vannak vágyai/megvalósíthatatlanok szinte. Ugyanis, előbb/utóbb akkor össze fog jönni a pénz mindenre, amit kitalál, nem? Sok ember 'szenved' ebben.


Jó, hát nem mondom, hogy rossz neki, de most ilyenek vannak... Ő gazdag lesz, én meg mérnök.:D

2013. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj angyalom... Nézd meg ezt a lányt 10 év múlva. Az ilyeneket mindenre megtanítják csak az életre nem. Amit elért, azt nem ő érte el, hanem a szülei. Lehet, hogyha szegény lenne, akkor a barátja sem járna vele. A szépség? Mulandó.

És nem tudhatod, hogy mit tartogat még neki az élet, de azt sem, hogy neked mit. Lehet, hogy egy szép napon ő lesz rád ennyire halálosan irigy.

2013. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!