Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüleim törődése halálosan...

Szüleim törődése halálosan idegesít,9. hónapban vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Naponta többször hívnak, ha találkozunk el vannak olvadva.

Tudom hogy kedvesek akarnak lenni, de nem sok ez?

Másnál hogy van ez?

Nekem 2. gyerek.


2013. jún. 5. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Szia. Add meg a mama telefonszámát, és én elintézem ingyen
2013. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokszor kikészítenek,de próbálom jól felvenni a dolgot.

8hetes vagyok.

2013. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, lesz idő amikor örülni fogsz,hogy van kivel beszélgetni,van segítség,de ha zavar mért nem mondod meg nekik udvariasan,hogy kicsit sok belőlük? Ha nem értenek a szóból akkor meg ne vedd fel a telefont, de te is ilyen leszel a lányoddal.
2013. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy vannak még szüleid! Más mit nem adna érte! Jusson ez eszedbe.

A lepontozas meg nem érdekel..

2013. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én csak zöld kezet adok ha már veszi vki a fáradtságot és válaszol :)

Próbáltam megmondani, jó is a kapcsolatunk, de ha nem válaszolok pl egy emailre, rámír mégegyet aztán felhív, megbántani se akarom...

Azt nem írtátok hogy Nálatok hogy van? Naponta beszéltek telefonon? Milyen gyakran találkoztok?

Ja és már az is idegesít hogy a hasamat nézik :(

2013. jún. 5. 17:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, szintén naponta többször hívnak. Nálam túlzott aggódással is párosul. Rettenetesen idegesítő tud lenni, ha hiába mondom, hogy az orvos tanácsára / tudtával teszem, amit teszek, de anyukám azt gondolja, hogy jobban ért hozzá, mint a doki, és ennek folyamatosan hangot is ad a tanácsaival.

Én szoktam mondani, hogy ne hívogasson annyit, úgyis tudni fogja, ha valami van. Neki is jobb lenne, ha hagyná, hogy néha eljussunk odáig, hogy én hívjam fel - de ehhez kéne legalább egy-két nap, amikor nem telefonál. Így viszont szinte mindig ingerülten beszélek vele. Nem azért, mert nem szeretem, csak azért, mert egyszerűen sok. Másképp szeretném megélni a dolgokat, és nem akarok mindig mindent elmondani.

Ennek ellenére örülök, hogy vannak szüleim, szeretem őket, és azt is tudom, hogy szükségünk lesz a segítségükre. De a helyes arány megtalálása nem lesz zökkenőmentes.

2013. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, mi naponta találkozunk, és többször beszélünk fb-on is!
2013. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nektek nem fog rosszul esni, ha majd aggódtok a gyereketekért, de őket baromira idegesíteni fogjátok? Lehet, hogy most azt mondjátok, hogy nem, ti nem lesztek ilyenek, de az is lehet, hogy igen...

Nos anyukám már 40 felett van, de napi szinten többször beszél az anyjával, ez nem értem miért gond, ha a szülő érdeklődik a gyereke felől, főleg ha terhes??? Manapság már minden probléma? Ha meg nem hívnának az lenne a baj. Bocsánat, nem megbántani szeretnélek, csak nem értem ezeket a panaszokat. Szóval, ha valaki ilyet ír, hogy HALÁLOSAN IDEGESÍTI, hogy a szülei érdeklődnek iránta. Az élet visszaadja ám ezeket a dolgokat.

2013. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem előtt is napi szintem többször beszéltünk anyukámmal. A pubertás kor elmúltával nagyon jó lett a kapcsolatunk :) Apu nem szokott hívni, vele csak személyesen beszélünk, akkor megsimogatja a pocim és várja, hogy rúgjon egyet a baba. Még nem jött össze neki :)


Anyuval ráadásul egy utcában dolgozunk, így sokszor munka után benézek hozzá. De nem csak a babáról beszélünk.


Örülök, hogy így viszonyulnak az unokájukhoz. Nem piszkálnak, nem aggódnak, vagyis nem mutatják. Mindig mondom, ha valami nem tetszik és ezt tiszteletben tartják.


Első baba lesz, 25 hkm.

2013. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is naponta többször beszélünk anyuval, sokszor hív, vagy én Őt. Általában minimum 1 órát beszélünk egy nap, de van, hogy 3at is simán.

Engem nem zavar, örülök neki.

30 hkm

2013. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!