Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem veszélyes a fitt-ballos...

Nem veszélyes a fitt-ballos torna a 7. hónapban, gondolok olyasmire nem nyilik e töle a méhszáj vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi, ha valaki tornázott, és van valamilyen tapasztalata fitt-ballal, esetleg segített e a szülésnél?

2013. ápr. 22. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint, nem, mivel a terhestornák egy része is fitball-lal zajlik. De szerintem, a legjobb, hogyha megkérdezed a védőnőd, és ha ragaszkodsz a fitballhoz (amit megértek, nekünk is van itthon és imádom, ülni is sokkal kényelmesebb rajta), akkor így a 7. hónapban már terhestornán vegyél részt, mert azok elég speciálisak, nem árthatnak még fittballon sem, míg ha bemész egy edzőterembe és befizetsz egy ilyen edzésre, lehet, hogy az már kissé erős lenne.


Üdv:

23 hkm

2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, netröl huztam le fitt-ballos kismamatornát csak még em mertem nekiállni, ma megkérdezem, ugyis megyek tanácsadásra...
2013. ápr. 23. 06:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm mondta, hogy a fitballos labdát lehet használni a kórházba vajúdás alatt,mert tágítja a méhszájat, vagyis segíti a tágulást.39hkm
2013. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!