Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy fergeteges szulinapi...

Egy fergeteges szulinapi bulit szeretnek rendezni a 17. edik szulinapomra, miket csinaljunk?

Figyelt kérdés
ha mondtok jatekokat akkor irjatok le azt is hogy,hogy kell jatszani?
2009. nov. 2. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:

lány vagy?

mínál több ember (kb 15), és egyarányba kb a fiúk-lányok

és üvegezzetek :)

2009. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor lesz a szülinapod?

Esetleg játszatok valamit. Unozattok (nálunk mindig röhögés a vége, kicsit felpörgettük, ne legyen unalmas), twister vagy alkoholi. Utóbbival csak óvatosan, mi most hétvégén próbáljuk ki haverokkal, utána nyilatkozhatok :D Közben szóljon a zene, beszélgessetek, stb...

2009. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kedvenc játékom az Activity :) bár ez úgy jó csak igazán, ha a csapatok 2-3, max 4 fősek.. Barátainkkal úgy szoktuk játszani, h amelyik csapat nem találja ki a feladványt, az iszik egy rövidet. Vagy lányok a fiúk ellen, vagy szerelmespárok egymás ellen :)

Ami még jó, az a már említett Twister, jókat lehet esni, de 2-nél többen ezen sem tudnak egyszerre játszani.

A Monopoli is nagyon izgi, csak ugyebár hosszú.. :)

Ki nevet a végén sem rossz, de ez még elég áltsulis.

Nézz körbe a társasjátékok között, B.SZ.!:)

2009. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is üvegezés
2009. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
07.43-as én írtam előtted a twistert, próbáljátok ki 3-an vagy akár 4-en is, garantáltan nagyobb szórakozás, mint a kettes :D Mi mindig így játszunk, és baromi nagy nevetésbe fullad annak ellenére hogy az összes barátom 20 éves vagy a körüli :) Pláne ha még kicsit be is vagyunk csicccsentve :)
2009. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2009. nov. 7. 09:49
 7/8 anonim válasza:
elsőnek: 15 embernél hogy lehet a lányok és fiúk aránya megegyező? valaki hermafrodita? :D
2009. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én nagyon szeretem az Activity-t (nekem a club edition van:) ), illetve ami nagyon a szívemhez nőtt, kreativ játék, és alkohollal vagy anélkül is nagyon vicces: Beugró!

Jó a Twiszter!

A Részegedj okosannal! nagyon vigyázzatok! (nem jó az a szülinap, ahol mindenki rosszul van:)

Érdekes játék az is, amit a Becstelen Brigantykban játszottak a német katonák a kocsmában!

2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!