Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok. Ti loptato...

Kamaszok, fiatalok. Ti loptatok már?

Figyelt kérdés
Bárhonnan. Boltból, szülőktől, barátnőtől, ismerőstől, iskolából, étteremből...stb.

2013. aug. 27. 13:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én nemrég elcsórtam az iskolából az összes osztálypénzünket és vettem belőle magamnak sok mindent amire már régóta vágytam, nem buktam le mert vissza csempésztem az összeget egy nagyobb mértékű lopás után... még a tanárnak fel is tűnt, hogy több osztálypénzünk lett és év végén az én jóvoltamból mivel loptam akkoriban el tudtunk menni az osztályal külföldre!!!


De már nem lopok azóta, rájöttem, hogy NEM SZABAD! Csak ha már nagyon rossz helyzetben van az ember és már csak lopással tudja jobbá tenni a helyzetet mint a fent említett példában én csináltam.

2021. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!