Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, fiatalok. Ti loptato...

Kamaszok, fiatalok. Ti loptatok már?

Figyelt kérdés
Bárhonnan. Boltból, szülőktől, barátnőtől, ismerőstől, iskolából, étteremből...stb.

2013. aug. 27. 13:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyat én is csináltam mint a kilences.:)

Egyébként egy kis hűtőmágnest az unokatesómtól, de visszaadtam neki úgy egy év múlva.:D

2013. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Száraztésztát loptunk a barátnőmmel a táborba. :D
2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabban sose. Vannak kis dolgok (hajcsat, kulcstartó, öngyújtó, ilyesmik), amik néha nálam maradnak mástól, ezt olyankor nem adom vissza. Bár a mi baráti körünkben az ilyen cuccok "köztulajdon".

Szüleimtől loptam már pénzt, erre nem vagyok büszke. Bár csak akkor, ha nem voltak otthon, vagy aludtak és nekem nagyon pizzaehetnékom támadt, vagy kellett egy 500-as kiegészíteni egy nagyobb árú ruhát. Dohányzom, meg néha vannak iszogatós hétvégék, de ilyenre nem volt pofám pénzt lopni.

Boltból nem lopnék, lelkiismeret furdalásom lenne.

2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm! :)
2013. aug. 27. 22:06
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik osztálytársamtól egy tollat.

Ez úgy volt, hogy elveszítette és sokat kereste. Nálam volt, de nem tudom miért nem szóltam. Aztán meg vissza akartam adni neki, de elég sok idő eltelt és nem volt bátorságom visszaadni, mert ennyi idő után féltem, hogy rossz szemekkel fog rám nézni ezentúl. Úgyhogy inkább hallgattam!:D Persze, ha valami értékesebb dolog lett volna, visszaadtam volna, de egy toll nem a világ!:)

2013. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Erdei iskolában egy taccsrészeg flegma ribi hűtőjében találtunk 1 üveg pezsgőt, egy üveg vodkát, az asztalán pedig 1 doboz cigit. Mivel elég szemét volt, ezeket "elkoboztuk", majd "eltüntettük".


Bosszúvággyal igazoltuk a tettünket.


Ezen kivűl sose vettem még részt lopásban, viszont barátokkal boltitolvajt már fogtunk.

Kb. 17 éves, túlpigmentált srác pakolta a zsebeit mp3 lejátszókkal és pendrive-okkal.

2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Műanyag díszcsibét, minikagylóhéjat, idegen kertből orgonaágakat tördeltem anyák napjára, több negrót csentem a megengedettnél az énekkar bödönéből, megdézsmáltam egy újgazdag zsarnokkölyök szatyorba rejtett csokikészletét, belógtam egy iskola udvarára (nem az enyémére) cseresznyét majszolni, és itt biztosan nem fújt ki, de perpillanat ennyi jut eszembe. Illetve voltak apróbb "kölcsönvételeim" (néhány tárgy nálam időzött átmenetileg, s csak később sikerült őket visszajuttatnom az eredeti tulajokhoz). Nagyobb dolgokat nem tervezek lenyúlni soha.

15/L

2013. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 29. 21:45
 19/21 anonim válasza:

Egyszer csokit. Nem mertem bevallani ezért utána amikor én is vettem elkezdtem rátukmálni a srácra. Szerencsére elfogadta :D

Illetve tollat valószínüleg, de az osztályban mivel többen toltartó nélkül vagyunk kiszolgáljuk magunkat a közösből. Tehát nem igazi lopás, mert mindenki mindenkiét használja.

2014. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nemrég loptam kb 15-20000 forintot. Hozzáteszem nem vagyunk rossz anyagi helyzetben, de ennek ellenere sem akarnak adni penzt
2015. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!