Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg szeretethiányom van,...

Tényleg szeretethiányom van, vagy csak beképzelem magamnak? Esetleg depresszió?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy az állítólagos barátaim nem is a barátaim. Egyszerűen nem érzem jól magam a társaságukban, úgy érzem hogy engem mindenből kihagynak, hogy mindig én vagyok az aki utoljára tud meg mindent. Gyakran járnak össze, de engem nem hívnak, vagy ha hívnak akkor meg nekem nincs kedvem hozzájuk. Jól elbeszélgetek velük, de mégis azt érzem hogy nem szeretnek.

A családomban ugyan ezt érzem. Úgy érzem, hogy az apukám nem is szeret. Mindenért én vagyok a hibás, sose tud dícsérni mindig csak kritizálni és lecseszni. Ha valami jót teszek azt természetesnek veszi, de ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő elgondolt akkor üvöltözik.

Annyira szomorú és elkeseredett vagyok.

Bocsi hogy hosszúra sikeredett.

14 éves lány vagyok


2009. okt. 30. 19:26
1 2
 11/14 anonim válasza:

szerintem ne antiszockodj inkább keresd a szimpatikus emberek társaságát és maradj mindenkivel jóban (akivel ez nem megoldható azt hanyagold 1 időre majd rájön h fontos vagy neki vagy mi) nekem igazából soha nem volt ilyen problémám mert mindig a középpontban voltam (nem azért mert folyton hülyültem meg ilyenek hanem mer' mindig én álltam elő olyan ötletekkel amihez mindenkinek volt kedve [lehet hogy csak iszonyat nagy máker vagyok :D]

próbáld kiismerni a körülötted élő embereket és az alapján cselekedj amit tudsz róluk (pl: 1ik ezt szereti másik azt szereti ez meg fúdeszereti xD) szoval ne antiszockodjál :D

15/f

2010. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyébként bármikor írhatsz privát üzit, ha akarod felvehetlek msn-re és ha kell lelketn öntök beléd (mert ebben jó vagyok)
2010. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
jah és az előző voltam :D
2010. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, de a problémám már megoldódott...hála a SZERELEMNEK :)
2010. máj. 31. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!