Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg szeretethiányom van,...

Tényleg szeretethiányom van, vagy csak beképzelem magamnak? Esetleg depresszió?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy az állítólagos barátaim nem is a barátaim. Egyszerűen nem érzem jól magam a társaságukban, úgy érzem hogy engem mindenből kihagynak, hogy mindig én vagyok az aki utoljára tud meg mindent. Gyakran járnak össze, de engem nem hívnak, vagy ha hívnak akkor meg nekem nincs kedvem hozzájuk. Jól elbeszélgetek velük, de mégis azt érzem hogy nem szeretnek.

A családomban ugyan ezt érzem. Úgy érzem, hogy az apukám nem is szeret. Mindenért én vagyok a hibás, sose tud dícsérni mindig csak kritizálni és lecseszni. Ha valami jót teszek azt természetesnek veszi, de ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő elgondolt akkor üvöltözik.

Annyira szomorú és elkeseredett vagyok.

Bocsi hogy hosszúra sikeredett.

14 éves lány vagyok


2009. okt. 30. 19:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek..... Mert szerintem az már nem normális hogy folyton az öngyilkosság jár a fejemben...
2009. okt. 30. 19:34
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt szeretném hogyha végre valaki szeretne...Önmagamért...a hibáimmal együtt...mért ilyen reménytelen minden?
2009. okt. 30. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Próbálj kicsit vidámabb lenni,esetleg Te szervezz programokat a barátaidnak pl kiránduljatok vagy esetleg közös fagyizás;)Ugyanez a szülőkkel és próbálj meg velük beszélni,közös nevezőre jutni.Ne feledd ha te mosolyogsz,a világ is visszamosolyog rád!!:D
2009. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok,beszélj a szüleiddel a deperesszió elméletről ha "kibékültetek" mondd el nekik a történetet amit leírtál ide.Ha szerintük is depresszió akkor keress egy pszihológust.:SRemélem tudtam segíteni.12/L
2009. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de most a legkevesebb kedvem a mosolygáshoz van...a szüleimmel nem tudok ilyenekről beszélni...sőt semmiről se....
2009. okt. 30. 21:41
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kamaszság! Nincs semmi bajod csak a hormonok. Ne légy ilyen, nem szabad! Én nem ismerlek de 100%-is biztos vagyok benne, hogy igenis kedvelnek a barátaid csak mivel ők meg pont azt érzik valószínűleg amit Te azért nem hívnak annyit. Szóval ők meg azt érzik, hogy Te nem szereted őket! Ha hívnak és nem mész el akkor meg minek hívjanak?! Amikor velük vagy akkor kapcsolódj be, nevessetek sokat, pletyizzetek ne taszítsd el magadtól őket!

Az, hogy apukád nem szeret...az meg egy akkora hülyeség, hogy hihetetlen! Tényleg "csak" az a bajod, hogy kamaszodsz! Én is voltam ám így azt hiszem de már nem emlékszem pontosan. A lényeg, hogy ne lovald bele magad az általad beképzeld dolgokba.

28/L

2009. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm az utolsó választ.
2009. okt. 31. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

énis tökre igy vagyok:/

KITARTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS lesz ez még jobb is(megroszabbis) : D

2009. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én 16/f még mindig így vagyok :D egészen szükségtelenné váltak már az emberek, csak az kell aki enni ad vagy a kedvenc színészeim meg zenészeim.

Viszont már kezdek megint beleszokni a szociális életbe, egészen normális lettem, de még csak ennek a folyamatnak az elején vagyok.

2009. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem nemvagy egyedül

ezt mindenki átéli.

én nap mint nap azon vagyok, h tiszta felesleges vagyok. nem szeretnek nincsenek barátaim stb.

de ez nem igaz.

ezzel a korral jár, h ilyen az ember.

nyugi majd kinövöd :)

sok szerencsét

2009. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!