Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 leszek és a szüleim még...

17 leszek és a szüleim még annyit se engednek meg nekem, mint 14 éves koromban. Beszélni nem lehet velük. Mit csináljak? ( többi lenn)

Figyelt kérdés
14 évesen egy felelőtlen buta kislány voltam, volt egy pasim és ittam is.. nagyon megbántam. azóta nem pasizok és nem is iszom/ bulizom. csöndes vagyok, világ életemben, kitünő tanuló voltam, a legrosszabb átlagom 4,8 volt..régen este 10-ig kinnlehettem a barátaimmal, most este 9re legkésőbb otthon kell lennem, nem is engednek el ha nem tudják hova megyek/kivel, nem pasizhatok mert rossz szemmel nézik..bulizni persze nem mehetek
2013. júl. 21. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam ilyen rosszkislány, de kb. ugyanez a helyzet.

Tavaly, 15 évesen elengedtek három házibuliba is. Idén, amikor 16 vagyok, elvileg egy évvel öregebb, érettebb, felelősségteljesebb... 11.-be megyek, de egyszerűen nem akartak elengedni a nyárnyitó buliba teljesen ugyanoda, és ugyanazokkal az emberekkel, mint tavaly...

Elvileg azért, mert ahogy növök, egyre több veszély fenyeget. De könyörgöm, egy év? Mit számít az?...


16L

2013. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak 1 kérdés: le is feküdtél azzal a fiúval akivel 14 évesen voltál?
2013. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem!
2013. júl. 21. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy anya csalódik a gyermekében, azt nem tudod semmissé tenni. Örülj, hogy ennyit engednek egyáltalán. Még jó, hogy nem mehetsz el, ha nem tudják, hogy hova meg kivel mész. Miért nem lehet nekik megmondani?
2013. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kedves97 ***** válasza:
0%
16 éves vagyok, ismerős a helyzet velem is ez van, a legnagyobb buli előtt megkérdeztem hogy mehet e a válasz természetesen nem volt, dehát mégis az év legnagyobb bulija volt ezért kiszöktem, reggel hallották mikor hazajöttem lett is baj, de legalább kibuliztam magam, szóval ajánlom hogy ha nem lehet velük beszélni nyugodtan menj el szó nélkül, gondolom egy kis pénzed van :)
2013. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Baromi hülye ötletet adtál, kedves utolsó. Nálam ezt egyszer csinálhatnád meg, utána nem hinném, hogy 18 éves korodig a képed akárhova kidughatnád.
2013. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!