Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire gáz ha megbeszélem a...

Mennyire gáz ha megbeszélem a problémákat egy felnőttel (tanár)? 16/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát attól függ, milyen jellegű probléma. Ha valamilyen iskolával kapcsolatos gondom lenne, akkor nem gáz, de mondjuk a szerelmi életemet vagy családi problémáimat egy olyan tanárral sem tárgyalnám ki, akit egyébként bírok. 17/F
2013. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan beszélgess a problémáidról egy tanárral.Jobb,ha tapasztalt,okos,jól szituált emberrel beszéled meg a dolgokat!A hasonló korú lányok néha érzelemből,féltékenységből,irigységből adnak hülye tanácsokat,amit ha betartasz,akkor valószínűleg az rosszul is sül el.

Te is átgondolhatod,átértékelheted a problémáidat úgy,mint egy kívülálló,de hidd el,hogy egy igazi kívülálló tényleg objektív véleményt tud mondani az adott problémákról.

A szerelmi életedet tényleg jobb és etikusabb,ha nem viszed be a suliba!A magánéleti gondokról nyugodtan kérhetsz tanácsot,a tanárnak ugyanis van egy nevelő szerepe is,csak ezt sokan kifelejtik..nálunk ezt elmondták..nekünk nem gáz odafordulni egy tanárunkhoz,hogy elmondjuk,hogy mi bánt,vagy mi történt,ami esetleg akadályozhat a tanulásban,ronthat a jegyeinken..stb.Amikor tanácsot adnak,akkor jó és hasznos tanácsokat adnak,mert tapasztaltak,40-50 év körüliek általában,és ők mégsem ordítják le rögtön a fejünket..:)


17/L

2013. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel, jó dolog, hogy van kihez fordulni. de remélem azért a szüleiddel is megbeszéled ezeket a dolgokat:)
2013. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én a némettanárral beszélgettem néha, mert pont úgy jött ki, hogy az volt az utolsó óra. Úgy indult, hogy rákérdezett, hogy van-e valami baj, mert már többen is észrevették, hogy furcsán viselkedem, "elszakadt a film", és kipakoltam neki mindent. Azóta is mindig váltunk pár szót, ha összefutunk suliban. :)
2013. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi osztály szinten osztályfőnökünk szerettük annyira, hogy mindig 'pótanyu'nak hívtuk sulin kívül. :D És tényleg olyan is volt a kapcsolatunk. Bármilyen bajunk volt akár a magánéletben is bírtunk hozzá fordulni. Szóval simán ha olyan a kapcsolatotok.
2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 derko340 ***** válasza:
Szerintem jó ha meg tudud beszélni a gondjaid valakivel aki figyel rád, de próbálj meg inkább a szüleiddel kommunikálni.
2013. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Velük is szoros a kapcsolatom...
2013. júl. 22. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is meg szoktam néha beszélni a problémámat a tanárnőmmel :) Nincs ebbe semmi baj, sőt nálunk (okj) többen is mennek oda hozzá beszélgetni!
2014. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!