Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanárnak ajándék? (sürgös)

Tanárnak ajándék? (sürgös)

Figyelt kérdés
jövőhéten ballagunk(általános) és nem tudom,mit adjak az ofőmnek és még szeretnék nagyon a magyar tanáromnak is,de nincs ötletem,mit adhatnék?Az ajándékkosár osztályfőnöknek hülyeség?

2013. jún. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékkosár nagyon jó ötlet. De vehetsz neki valami kerámiatárgyat is. Pl szép nagy kaspó esetleg valami szép nem szokványos virággal, vagy kínálókészletet porcelánból, vagy nagy vázát amit a földre lehet rakni. De lehet készíttetni virágkötővel csodaszép kompozíciókat. Mondjuk egy négyszögletes tálon díszkavics és rajta selyem vagy papírvirágokból gyönyörű dísz.Ezt kb 3000 Ft-ból meg is csinálják, és csodaszép.Én mindenképp ilyesmiben gondolkoznék, ami dísztárgy. Egyébként árfüggő minden.
2013. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én meg mindenképpen valami apróságban gondolkodnék...


az osztálytól úgyis kap virágot, vagy akár ajándék kosarat is...


szerintem nem szükséges egy 8. -ostól valami hatalmas és drága ajándékot kapni. Főleg, ha nyilván nem is tudja mevenni a saját pénzéből... akkor a szülőktől kapja.


Egy jópofa toll, vagy olyan, amivel puskázni lehet, és a papírjára írni valami üzenetet meg dátumot...

Vagy valami legjobb tanáros bögre, vagy kulcstartó... valami kedves apróság, ami személyes...


Az én osztályfőnököm egy macis képkeretet kapott, és egyszer később meghívta magához az osztályt és láttam, hogy a polcán tartja.


Meg egyszer kapott vagy 50 eldobható tollat, mert folyton elhagyta az összes tollát... és akkor jobb poén egy csomó eldobhatós, mint egy nagyon szép és drága, amit valószínűleg elhagy...

2013. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk hetedikes vagyok,de a helyedben valami nem szokványos virágot vinnék neki!:)
2013. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami apróságban gondolkoznék. Én az osztályfőnökömnek pár barátnőmmel egy bögrét csináltattunk,amire rányomtattuk az osztályképét és írtunk valami idézetet rá ,arra már nem emlékszek.

Pontosan nem tudom mennyibe került a nyomtatás ,de bögrével együtt valami 1000Ftot fizettünk,de kétezernél nem volt több és azt még elis osztottuk,szóval nagyon olcsón jött ki és a tanárnő nagyon örült neki:)


Már eltelt 3 év,de még mindig ottvan a tanári asztalán a bögre és abból szokott teázni.


Tuti most is valami hasonlót adnék. Vagy ha van sok képetek,akkor csinálhattok egy naptárat is (müllerbe ez is olcsó) amin az osztály képei vannak.


Adhatsz neki valami szép tanárnaplót,esetleg tollat. Ilyesmit,nem kell semmi nagyot venned.

2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Mi is jovo heten ballagunk, mi egyutt gyujtottunk penzt, az ofonek egy IPad-et veszunk, a tobbi tanarnonek pedig valami 10 ezer forint erteku bevasarlo utalvany valami ekszer oltba. Hidd el sokkal jobb, ha az osztaly kozosen ad neki valami ertelmeset, minthogy 25-en adjatok neki valami kis akarmit.
2013. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Huha...szívesen tanítanék abban az iskolában, ahová utolsó jár :D
2013. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már adtunk közösen,de szeretnék egyet,amit csak én
2013. jún. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!