Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti a nyaron milyen...

Kamaszok! Ti a nyaron milyen idokozonkent szoktatok takaritani?

Figyelt kérdés

Nagytakaritast mikor csinaltok? Mit foglal ez magaban?

A sulibol visszamaradt felesleges cuccaitokat mikor dobjatok ki?

Bocsi a sok kerdesert,csak kivancsi vagyok. :)


2013. jún. 22. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mivel anyumék dolgoznak enyém az egész ház takarítása.. minden nap.. szóval folyamatosan rend van..15l

sulis cuccokból ami kellhet a drága tavalyi hetedikeseknek (jövőre nyolcadikosok én most ballagtam) (pl. dogák[tanárok lusták újat írni] beadandók piszkozata, ppt-k, informatikára a legépelt szöveget, puskák, tz kérdések stb. stb.) azt megtartom és átadom nekik.. imádom őket..:D ami nem kell azt kidobtam már haza fele jövet..xd

2013. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én suliidőben és most is naponta valamit mindig találok amit takaríthatok. (Pl. egyik nap ha porszívóztam akkor következő nap portörlés...) És mindig (suliidőben is) este mielőtt lefekszem rendet rakok. Persze ezek mellet amikor kell akkor mosogatok, mosok. Az egész emeletet én tartom formában, mert bátyám nagyom lusta.
2013. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sulinak ha vége a könyveket füzeteket felszoktuk vinni a padlásra, a dogákat és a társait kidobom. Ilyenkor a padlót átmosom mert suli időben szinte nagyon ritkán szoktam. /2-3 alkalommal/ Ok: suli időben valahogy sosincs időm rendet rakni ilyenkor nagytakarítás van. Alkalmanként kiporszívózok suli időben.

Általában mikor ilyen nagytakarítás van nyár elején szinte teljesen kiürül az asztalom is csak az a baj, hogy ez a 'rend' 2 napig tart.

18l

2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
amikor már úgy látom, hogy egy hurrikán súlytotta vidék is rendezettebb,. tisztább és szebb, na akkor nekiállok. ez változó időközönként van: van, mikor 2 hét után, de van, hogy csak 1-2 hónap múltán... :D sulis cuccokat meg szoktam tartani, könyveim főleg kölcsönből vannak(nem sűrűn engedhetjük meg, hogy 30-40 ezreket költsünk olyan könyvekre, melyek felét se használjuk szinte a suliban), általában 1 füzetet több, mint 1 suliévig használok :D az egész lakásban olyan havonta csinálunk egy nagytakarítást apuval, fel szoktuk osztani, ki mit csinál. én a fürdőt szoktam és felmosni vagy seperni. övé a budi, meg a bútorokat ő viszi a szobába :D
2013. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kis Robin válasza:
Nemigazán szoktam takarítani mert rendben tartok mindent viszont a porral nem lehet küzdeni ezért amikor eléggé porosnak találok valamit akkor kitakarítok. Ez általában hónaponta történik. Az iskolás könyveimet használati tárgyaimat (ceruza, radír) félreteszem mert egy kisebb rokonnak még jól jöhet. És aminek már nem veszem hasznát (és más rokon se :D) azt kidobom a fran*ba (elnézést a kifelyezésért de olyan jó érzés).
2013. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az asztalomon rendet tartok, más meg nem igazán érdekel. A sulis cuccaim folyton be vannak dobálva a táskámba, vagy a szekrénybe, aztán kész. Az íróasztalom szekrényrészében kb. 3 havonta kell rendet rakni, ha már nem fér el több sörös doboz.
2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!