Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek endometriozisa?...

Volt valakinek endometriozisa? Hogy vette eszre, milyen fajdalmai voltak, milyen idokozonkent? Volt is mutet? A doki sima ultrahangal nem latja?

Figyelt kérdés

babaval probalkozunk es felek h endom van ezert nem sikerul:((

es valakinek a mutet utan egybol osszejott a baba?hogy van ez?valaki irja meg kerlek a tapasztalatait,koszonom


2013. ápr. 23. 15:22
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Engem 3 hete műtöttek endometriózis miatt már másodjára. Fél éve próbálkozunk mi is a babával, most bizakodom..

Nekem nagyon fájt már napokkal menstruáció előtt a hasam, közben pedig volt, hogy fel sem tudtam kelni.. menj el dokihoz, mert az a tapasztalat, hogy kb. a 4-5.-ik doki jön rá, hogy ez tényleg az, én is így voltam..

Kitartás!!

2013. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másfél évig próbálkoztunk, de nem sikerült teherbe esnem. A menstruációm viszonylag normális volt, nem voltak fájdalmaim. Egy dolog volt furcsa, hogy 2-3 nappal a mensi előtt már barnáztam.

A sok csalódás után elmentem orvoshoz, ultrahangom volt, talált egy nagy cisztát és több kicsit. Volt vérvételem, kiderült, hogy ösztrogéndominanciám van és nincs peteérésem. Néztek CA 125-öt (ez egy tumor marker), ennek is nagyon magas lett az eredménye, emiatt rögtön laparoszkópiát javasolt a doki. Megműtöttek, hogy nagyon súlyos endóm van.

Sajnos, a férjemnek is rosszak az eredményei. Nálunk szóba sem került a spontán próbálkozás, műtét után 3 hónappal kezdtük a lombikot! 15 hetes kismama vagyok!


Sok sikert kívánok Nektek!


Nekem sok infót nyújtott a hoxa. hu-n található endometriózisos fórum!

2013. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!