Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért engedik meg a szülök a...

Miért engedik meg a szülök a gyermekeiknek, hogy bulizni járjanak? Nem féltik őket?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 14:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) az utolsóéval értek a leginkább egyet;)
2013. jún. 18. 21:37
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Hogyne féltené.. de mikor élje ki a fiatalkorát?!

A mai huszonévesek dolgoznak, tanulnak.. utána meg kinek van kedve..?! Ha mondjuk lehúztál egy 10-12 órás műszakot még ha fizetnének se mennél.. én mehetek..ha nem iszok (vagyis annyit hogy észre vehetik) ha lekésem a buszt vagy akármi telefonálok, nem egyedül, folyamatosan elérhető vagyok, tudják, hova, mettől meddig, kikkel..

15/l

2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát ne 14-15 évesen élje ki magát,hanem 17-18 éve kortól,az érettségi után,főiskola egyetem alatt nem gyerekként
2013. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De igen, féltenek. Viszont a szüleim bíznak a 16 éves nevelésükben annyira, hogy tudják, nem fogok hülyeséget csinálni, nem fognak reggel a detoxban találni és nem fogok teherbe esni. Mindig tudják, hova megyek, kivel/kikkel és kb. mikor érek haza. Nyáron többnyire utolsó buszig engednek, ha viszont hajnalig tart a buli (ilyen ritkán fordul elő, kb. kéthavonta egyszer), akkor vagy adnak taxira pénzt, vagy, ha apám nem dolgozik másnap, akkor ő jön értem.
2013. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Sokszor elszörnyedek mikor mesélik, hogy egy egy kocsmás 'buliba' mik szoktak menni.

Az is sok, hogy sok korombeli úgy iszik, hogy másnap nem emlékszik. /rendszeren hallottam tőlük, hogy kimaradt az éjszaka/ Az viszont szerintem meg nagyon erős, hogy 15 év alatt miket csinál egy egy gyerek. OK: felnőttnek érzik magukat.


A szülők ezeknek a gyerekeknek sokszor azt se tudják, hogy hol van ebbe az a durva. Sokszor hallottam, hogy ment a szervezkedés, hogy kinél aludjanak. Persze abból kocsmázás lett mindig. /Utána hallottam a sztorikat/--> így a szülők úgy tudják, hogy oszt.társ.nál van pl.


Engem 17 évesen engedte el éjfélig úgy, hogy szűk baráti esemény volt a művelődési házban. / 10 perc gyalog/ De oda is jöttek értem.


18 éves múltam idén 2x voltam oda. Mindkettő fesztivál volt. 1 ilyen rock maraton szerű 1 meg a szomszéd városban koncert volt. De ott is meg volt, hogy ha vége akkor hívom apát és jön értem. /mondjuk akkor már nem volt busz mikor vége volt tehát ilyen téren okés/


18l

2013. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!