Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy ilyen helyzetben ki a hibás?

Egy ilyen helyzetben ki a hibás?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam (nevezzük A-nak) ma hozzámvágott egy műanyagpalackot.Tudni kell A-ról hogy valami oknál fogva nem kedvel engem és előszeretettel piszkál (van sejtésem hogy miért, de nem biztos).Már hetek óta lenyelek mindent amit csinál, de most elborult az agyam és nekiestem a flakonnal.Felkapott egy cipősdobozt és hozzámvágta aztán felvette osztálytársam fém mankóját.Megpróbált oldalba ütni vele de elkaptam és eltartottam magamtól hogy ne tudjon elérni vele.Hozzávágtam a palackot és ott akartam hagyni, de ha elengedem a mankót akkor nekem esik vele.Kifordította a kezemet úgy hogy nem tudtam eltartani a mankót úgyhogy a másik felével elkezdte ütni a másik oldalamat.Kicsit ellöktem magamtól és odébbálltam.Kb fél perccel utána mutogatja hogy elferdült a mankó, majd kijelentette hogy ha újat kell venni, akkor felesben fizetjük.

Csinált már egyszer egy hasonlót.Mikor elkezdődött a tél, valami oknál fogva rohadt jó viccnek tartotta, hogy lenyúlja a sapkámat és berakja egy másik osztálytársam (B) táskájába.Mikor odamentem B-hez hogy elkérjem tőle a sapkámat mitadisten nem volt nála, sőt az egészről nem tudott semmit.Megmondtam A- nak hogy meg kell vennie a sapkámat mire azt mondta hogy az egyik felét fizeti ki, a másikat B-nek kell.A odaadta a felét, B-től viszont nem kértem el, mert nem tartom hibásnak A hülyesége miatt.Ahogy magamat sem azért mert nem hagytam hogy megalázzon és hogy megverjen egy mankóval.A mankót többé-kevésbé sikerült kiegyenesíteni és úgy nézett ki hogy a srác tudja is használni.Következő szünetben bocsánatot kértem tőle, habár nem hiszem hogy nekem kellett volna.

A kérdésem az lenne, hogy ebben a helyzetben ki a hibás?

A kérdést azért ide írtam, mert első sorban olyan szülők válaszára lennék kíváncsi akiknek kamasz gyeerke van, esetleg már történt velük hasonló.Valamint kamaszok válaszait is előszeretettel fogadom.

15/l



2013. máj. 28. 21:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy szerintem a srácnak nincsen töke.Akkor ott helyben tökön rúgtam és kiröhögött hogy milyen ügyesen combon rúgtam.Egészen biztos vagyok benne hogy ott rúgtam meg ahol a tökének kéne lennie.Viszont elég vicces hogy ő röhög ki.Előszeretettel kérdőjelezi meg a nememet.Rendszeresen a combomat rugdossa aztán röhög hogy "tökön" rúgott.Egyszer térden rúgott és elkezdte ugyanezt.Én ilyenkor csak fogom a fejem hogy:Ezt a srácot mégis hogy vették föl?.
2013. jún. 7. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!