Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy had mehessek kollégiumba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elmenni,fél éve könyörgök neki,de nem enged el.

Azt mondta,hogyha első félévbe jó jegyeim lesznek akkor félévtől beköltözhetek,de akkor már nem lehet,és nemis a barátnőimmel lennék egy szobába:( Mondtam neki,hogy ahogy romlanak a jegyeim,vagy bármi nem tetszik,kivehet a koleszból,de egyszerűen sehogy nem tudom meggyőzni:(

Segítsetek valahogy!!:(

15L


2013. máj. 27. 17:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

Szia.Én is most vagyok nyolcadikos nekem jövőre a suli 20 perc lenne busszal.Megkérdeztem anyukámat hogy nem mehetnék e koleszba és azt mondta hogy mivel néha rosszul vagyok a buszban simán.Azt is mondta hogy csak azért enged el mert önálló leszek és megtanulom beosztani a pénzemet meg a kolesz az nevel is és legalább majd tanulok.

15L

2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsó: anyád nagyon hülye, és te is az vagy. egyrészt elveszed egy gyerektől a helyet a koliban (akinek kéne, mert mondjuk 2 órára lakik a sulitól) , másrészt nem akkora buli az, ha nincs egy nyugodt perced sem, mert mindig mászkál valaki. a középsulis kolikba amúgy sincs (általában) külön zuhany, a kaja is sokszor a menza szintet üti meg. 20 - 30 percre lakom a sulitól és eszembe se jutna ulyen baromság, mint neked. szerintem ne menj koliba, nem éri meg.

kérdező! sok osztálytársam piliscsabáról, pilisvörösvárról jár be. az út nekik napi 45-60 perc mégsem kolisak, mert tudják, hogy sokkal jobb otthon , mint a koliban. és igen, persze vannak előnyei a dolognak, de van ismerősöm aki kolis és nagyon utálja, de nem tehet mást. hidd el tudsz így is társasági életet élni. az oszt. társaim átlagban utaznak naponat annyit, mint amennyit te fogsz, és hatalmas társasági életet élnek. minden csak szervezés kérdése.

estleg , ha azt mutatnád anyud felé, hogy komolyan gondolod, és megállnád a helyed egyedül is, akkor belemenne.

2013. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az lemaradt 15L, utolsó voltam.
2013. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!