Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Ti hogy oldjátok meg...

Lányok! Ti hogy oldjátok meg kollégiumba a női dolgaitokat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, szeptembertől kollégista leszek. Nagyon erős a menstruációm az első és a második napon. Éjszakai betétet használok, mindig akkor teszem be a betétet, ami előtt lefeküdtem, s reggel így is alig érek ki wc-re. A kollégiumban a folyosó végén van a wc, és lehet hogy a legmesszebbi szobát kapom(ez is benne van a pakliban) Nem fognak hülyének nézni, ha reggel 6kor futkosok az épületben mint a hülyék?

Ti hogyan oldottátok meg?


2013. márc. 15. 21:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy ha nem érek ki időben, akkor tuti ki/félre folyik a vér..
2013. márc. 15. 21:42
 2/12 B25 ***** válasza:
88%
A lányok a koliban tuti megértik hogy mi a helyzet de ha mégsem nem hiszem hogy nagyon zavarnád őket. Csak ha mindenkit felkeltesz! :) fiúk pedig csak röhögnének egy jót és vennék a lapot. Ez nem lesz probléma. Nyugi. Jah és érezd jól magad a koliban! :D
2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be nagyon erös betét. a tennátol lehet kapni nagyobb nedszívojuakat, ezeket csak éjszakára használjad.


én szülés után használtam amikor már annyira nem véreztem. most pedig már megjött a mensim szülés után de az elsö 2 napban nagyon erös vérzésem van, én ilyet használok. éjszakára jobb is mert nem müanyag hanem pamutszerü hatása van.


menj el anyukáddal egy DM-be ott van sok féle, nem is kell tenna van más ilyen vastagabb betétek is. ezt az idösebbek is használják akiknek a pisi becsorog, de ne aggodj nem csak ök használják.

2013. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a középiskolás koleszokban a fiúk és lányok más emeleten/folyosón vannak, valószínűleg minden lány menstruál, aki ott lakik és nekik is lehetnek ilyen problémáik. nálunk tulajdonképpen tangában, melltartóban rohangál a lánysereg a folyosón, nem nagyon törődünk azzal, hogy takargassuk ami a többieknek is van.
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Én kék esti always betétet használok.

Jó nagy, és jól szívja a vért. De mivel gondolom még szűz vagy, tegyél be egy mini tampont is! Én még csak most fogom kipróbálni hogy milyen, állítólag azt szabad.

Így először az felfogja majd a vért, és kiérsz a wc-be.

2013. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én már nem vagyok tini,de voltam kolis én is és ne izgulj miden lánnyal megtörténik,és nem fognak cikizni emiatt.Én is javasolnám a tampon+betét kombót éjszakára,én is csak úgy tudom átvészelni az első 1-2 éjszakát.
2013. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. betét

2. reggel hatkor senki nem olyan hülye hogy felkeljen... sehol sem... legkorábban fél hétkor, de azt is csak év elején... második félévre már kitapasztaljátok h meddig ludhattok h pont leérjen vki reggeliért és felhozza a többieknek/lemenjetek enni.. és annál nem fogtok korábban kelni.. úgyh reggel 6kor a kutya se fog észrevenni... :)

2013. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is kolis voltam 4 évig a gimiben! imádtam,mint mindenki más! ez lesz a legkevesebb,kb az első hónapban fog majd zavarni,aztán úgy összeszoktok a lányokkal,hogy csak na! nekik is vannak hasonló problémáik és félelmeik hidd el! úgy is mindent meg fogtok beszélni,mi már sokszor kínunkban röhögtünk egymás nyomorán :) volt egy szobatársam,aki reggel másfél órát trónolt a budin,másképp nem tudott elindulni. én kényszeres fogmosó voltam, a nap 3-4 meg sem kottyant :) de a szinten lakó 24 lánynak sok féle rigolyája volt,úgyhogy nem kell aggódnod,nem fogsz kilógni a sorból! :) arról nem is beszélve,hogy az együtt élő lányoknak összeáll a menstruációjuk,mi legalábbis egyszerre szenvedtünk a havi bajtól egy idő után 4 éven keresztül :) úgyhogy az is meglehet,hogy egyszerre fogtok szaladni reggel! ;)
2013. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nálunk akiknek megvan, azok mindig a csengő előtt (amire amúgy a fél folyosó rá se hederít :D) mennek mosdóba...nálunk így működik :)
2013. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Betét+tampon, és nem kell rohanni a WC-re hajnalban
2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!