Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kollégiumba mit, és mennyit...

Kollégiumba mit, és mennyit kel vinni elsőhéten?

Figyelt kérdés
ágynemű meg van :D többi hányd db póló, nadrág,pulcsi,cipő meg még mit kell vinni? légyszives segítsetek. 15 lány
2010. júl. 24. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

ha hétvégére hazamész, akkor annyit, amennyit 7 nap alatt felvennél! amikor nyaralni mész, akkor mégis hogyan pakolsz be?

számszerűen nem fogom megírni, hoyg miből menniyt vigyél, mindenkinek más az igénye...no meg nem árt, ha egy picit önállósodsz:P


segítségként: minden napra pl. számolsz egy bugyit, egy pólót...netán egy pár zoknit is. gondold át, mennyi ideig hordasz egy nadrágot, felveszel-e szoknyát? meg gondolom melltartót is hordasz. ha suli után átöltözöl valami kényelmesebb cuccba, azt is számold bele.

hálóruha

tisztálkodószerek és törölköző, tisztasági betét mindig legyen nálad...

melegítő sem árt.

2010. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mindenre szükséged lesz amire otthon! Itt ugye az a különbség hogy csak egy kis szekrényed lesz amibe be kell pakolnod!

Én sem írom szám szerint hogy mennyit,de pl.. fehérneműből mindig többet szoktam vinni.

- törölköző

- tusfürdő,sampon,balzsam fokrém, fogkefe egyéb dolgok amiket használsz, krémet, fogselyem, szájvíz, hajkefe, hajszárító, wc papír, papírzsepi

- papucsok, kettő kell (én a zuhanyban is használtam - nem tudom milyen kollégiumba mész, nálunk egy szinten 5 zuhany volt, és ki tudja ki után állsz be?!)

- iskolába járós ruhák, cipők legyen mindig nálad melegebb ruha is, hogy rossz idő esetén legyen mit felvenned!

- otthoni kényelmes ruhák

- ágytakaró

- pizsi

- vigyél magaddal valami kaját is, ami eláll hűtőben, mert lehet hogy nem ízlik a kaja akkor ugye kell valami amit eszel(ezt ott is megveheted a boltba)

Most ennyi jutott eszembe! Rem tudtam segíteni!

2010. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
vigyél magaddal müzlit,kitudja milyen ott a kaja :S
2010. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!