Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti visztek kaját a...

Kamaszok! Ti visztek kaját a kollégiumba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami normálisat meg csokit, egy adag vizet, meg jó ha a hétre való alkoholt már hét elején megvesszük, csak akkor félő, hogy mikorra kell elfogy.

Chipset nem ajánlom, joghurtot, meg tejet, ha valaki kívánja egy adagparaszthurkakolbászt.

Gyümölcs viszont kell mert azt keveset adnak.

2010. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én tavaly lettem koleszos.Vittem magammal gyümölcsöt,összesen kb 3 kilót,de én rengeteget eszek.Vigyél innivalót is,bár nem tudom,ti kaptok e ott a csapvízen kívül mást,mi nem.Rágcsálnivaló,mogyoró ilyesmi,na meg édesség,ha szereted.bár szerintem azt mindenki szereti:)
2010. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Gyümit biztos viszek majd. De édességet annyira nem komálom :S

Valaki azt mondta, hogy kell lekvár meg ilyenek O.o

2010. júl. 25. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az nálunk szokott lenni, tej 2-3 naponta is. De ilyen májkrém felvágott amikből kevset adnak azt lehet vinni, csak kilophatják hűtőből.
2010. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy hogy hány éves vagy!

Nővérem egyetemista és koleszos.De ott már nyilván mindenki magáról gondoskodik.


Kortól függetlenül én azt ajánlom,hogy tartós élelmiszerekből vigyél nyugodtan.Pl.:májkrém (konzerves),ásványvíz,tea stb.

15/L

2010. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.. salala salala te nekem nagyon szimpi vagy. :"D

mindenhova írsz majdnem...:P

2010. júl. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!