Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Ti hogy oldjátok meg...

Lányok! Ti hogy oldjátok meg kollégiumba a női dolgaitokat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, szeptembertől kollégista leszek. Nagyon erős a menstruációm az első és a második napon. Éjszakai betétet használok, mindig akkor teszem be a betétet, ami előtt lefeküdtem, s reggel így is alig érek ki wc-re. A kollégiumban a folyosó végén van a wc, és lehet hogy a legmesszebbi szobát kapom(ez is benne van a pakliban) Nem fognak hülyének nézni, ha reggel 6kor futkosok az épületben mint a hülyék?

Ti hogyan oldottátok meg?


2013. márc. 15. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én egyetemi koliról beszélhetek. A mi menstruációnk is összeállt a lányokkal, 1-2 nap plusz minusszal. :) Igazából eszméletlenül vicces volt minden közös szenvedés, az egyik az egyik ágyon nyöszörög, a másik a másik ágy mellett szidja a jó édes anyját annak, aki kitalálta, hogy egy nőnek havonta véreznie kell. :D

A srácok is marha megértőek voltak mindig, sokszor ha értetlenkedtek lazán oda lehetett nekik vágni, hogy "menstruálok, azzz a baaaj"! Csak nevettek, de olyan is előfordult, hogy a szomszéd srác hozott a "szenvedő szobának" 1-1 teát! :D Imádtam a kolis életet, hihetetlenül összetartó és imádnivaló szintünk volt. Volt agy és fej küldés ezerrel mindig, de a bajban is abszolút számíthattunk egymásra.

Felnőtt emberek kerülnek itt már össze, akik tisztában vannak azzal, hogy mindenkinek vannak ügyes bajos dolgaik és nem csinálnak hülyét a másikból, ha annak gondja van.

Egyébként mindent ugyanúgy csináltam akkor is ha megvolt, mint akkor amikor nem, szimplán csak nagyobb betétet vettem mindig mint itthon, biztos ami biztos. (nekem tampon semmit nem ér első napokban, minimum 1,5-2 óránként cserélni kell, éjszaka mintha nem is lenne) Ja, és ilyenkor persze a közös fürdőben külön külön zuhanyoztunk a csajokkal, míg máskor együtt. Nem volt ezzel gond.

2013. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"a középiskolás koleszokban a fiúk és lányok más emeleten/folyosón vannak, valószínűleg minden lány menstruál, aki ott lakik és nekik is lehetnek ilyen problémáik. nálunk tulajdonképpen tangában, melltartóban rohangál a lánysereg a folyosón, "

Nem feltétlen. Nálunk a kolesz egyetlen folyosó. :D

Egyébként nincs belőle semmi. Mivel a csajok 99%-ának meg van így nekik nem probléma. Úgy gondolom a fiúk is viszonylag jól kezelik.

Bár Én nem vagyok koleszos papíron de többször előfordult, hogy benn aludtam a kollégiumban. Mert jóban vagyok szinte minden koleszossal meg a kollégiumi nevelőkkel. És mesélték a csajok, hogy szerintük a fiúk is jól kezelik.

Egyébként azért se lesz probléma mert egy idő után úgy mész oda mintha haza mennél, és olyan mintha 'tesók' lennétek.

2013. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!