Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vetném rá anyukámat,...

Hogyan vetném rá anyukámat, hogy engedje meg, hogy hajszínezővel befessem a frufrum?

Figyelt kérdés

A hajszínem barna, de nem engedi pedig csak tényleg a frufrumat festeném be bemosóval. Sose volt befestve de nem

engedi. Mert pár évvel ezelőtt kihullott az egész hajam (allergiás vagyok egy dologra és nem tudtuk , bekerült a szervezetembe és ezt váltotta ki).

És így semmit se enged, se azt hogy formázzam (vasalás, göndörítés) , se ezt.

Pedig csak egyszeri alkalom lenne és tudja mennyire szeretném.

Amúgy vörösre szeretném festeni.

Hogyan vehetném rá?

16/L


2012. márc. 20. 07:04
 1/7 A kérdező kommentje:

* Hogyan vehetném rá

Elírtam, bocsánat!

2012. márc. 20. 07:07
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát ezt én sem engedném! Találj ki valami normálisabbat! Allergia szempontjából mindegy. Mert lehet allergia próbát csinálni. Én ugyanennyi idős voltam, és titokban csináltam meg, szar volt a festék, senki észre sem vette. Beszélj a lelkére, aztán mondd meg neki, hogy akkor majd te megcsinálod engedély nélkül, ha nagyon nem hagyja, és te nagyon akarod, akkor úgyis ezt fogod tenni, vagy vársz két évet még, és lelkiismeret furdalás nélkül megcsinálod. Az, hogy nem engedi formázni a hajad, az gáz!
2012. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most már csak néha hullik egy kicsi. De ez természetes dolog.

Folyamatosan csak a hajamat nézegeti már az őrületbe kerget.

Egyszeri alkalom lenne az egész utána műhajtincs lenne ha tetszik.

Nem igaz, hogy amiről nem is tehetek én szívok miatta. :(

Még a spray-vel sem engedte bolondballagáskor.

2012. márc. 20. 07:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyukádnak is van fodrásza, akiben megbízik. Mondd neki, hogy menjetek el hozzá, kérdezzétek meg a véleményét, és ha attól nyugodtabb, akkor csináltassátok meg vele, elvégre ő szakember.
2012. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha később műhaj lenne benne, mert tetszik, akkor a próba miért is ilyen drasztikus? Tetesd bele a műtincset és hagyd abba a hisztit. 16 éves vagy, felfoghatnád, hogy anyukád azt akarja, hogy ne legyél kopasz, és nem azt, hogy megkeserítse a tinikorod! Ideje normálisan gondolkodni! L28
2012. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek de az pl. hogy a hajammal nem csinálhatok semmit az egy kicsit durva.
2012. márc. 20. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudod képzelni, milyen az, amikor egy anya végignézi, hogy az egyébként egészségesnek tűnő gyerekének kihullik az összes haja. Keresi az okát, hordja orvostól orvosig, akiknek fogalma sincs, hogy mi a baj. Gondolj bele abba, hogy mit élt át, amikor kihullott a hajad. Ismerek egy fiút, aki pontosan így járt, annyi a különbség, hogy nála nem jöttek rá, hogy mitől van, és nincs rajta egy szál szőr sem, nincs szempillája, szemöldöke. Egészséges, senki sem tudja, hogy mitől van ez nála. Anyukád nem akarja, hogy bármi miatt ez még egyszer megtörténjen. Vigyázni akar rád. Te mit tennél, ha ne adj isten a festéstől kihullana?

Szerintem is próbálkozz inkább a póthajjal, ha úgyis ezt szeretnéd, abból baj biztos nem lehet.

2012. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!