Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérjem meg anyukámat...

Hogyan kérjem meg anyukámat hogy vigyen el egy logopédushoz?

Figyelt kérdés

Évek óta dadogok, már nagyon rossz. Már előre rettegek a szeptembertől, hogy nem tudok majd rendesen megszólalni. Már egyszer felhoztam anyukámnak, hogy el kellene menni egy logopédushoz, de azt mondta, hogy majd elmúlik. De nem múlik el, arra várok már 7. óta... Hogyan mondjam meg neki?


16/F


2011. aug. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

jó buta egy anyukád van már bocs:/

szerintem ne kérdezd fogd magad és keress egy dokit:)

2011. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell értetlenkedni. Mond meg neki, hogy zavar és orvoshoz akarsz menni és pont.
2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem logopédushoz szülő nélkül is elmehetsz...a helyi nevelési tanácsadóba menj, ott segítenek. Nem kell hozzá anyukád, hisz ingyenes.
2011. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Így van. Anyukád nélkül keresd meg a Nevelési Tanácsadót, vagy a helyi logopédiai szakszolgálatot. Ez utóbbit lehet hogy egybeszervezték más gyógypedagógiai szolgálatokkal, de ettől ne ijedj meg. Most nyári szünet van, de a legtöbb helyen szerda délelőttönként ügyeletet tartanak, és augusztus végétől már indul a munka. Minél előbb jelentkezz, mert betelnek a létszámok.

Esetleg a Demoszthenész Egyesületben is tudnak segíteni. Itt felnőtt beszédhibásokkal foglalkoznak, és te már annak számítasz.

Anyukádnak mostanra nyilván lelkiismeret furdalása is van, hogy régebben nem foglalkozott a problémáddal, és ezért egyre inkább homokba dugja a fejét. Pech, de szokásos technika.

Sok sikert, és ne add fel!

2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!én egy 18 éves lány vagyok, szintén az a problémám mint neked

szívesen beszélgetnék veled privát üzenetben:)

2011. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!