Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit csináltok...

Kamaszok, ti mit csináltok hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap délig aludtam, aztán elmentem sétálni, hazajöttem, kockultam, Eurovízióst néztem, mert utána volt szabad a tévé, hogy 3D-ben tudjak Bosszúállókat nézni, utána pedig Álomháborút.

Ma délig aludtam, hajat mostam, festettem, családi "buliba" mentem, hazajöttem, és most kockulok, aztán szeretném befejezni az Alaska nyomábant még, de majd meglátom :)

15/L

Te, kérdező?

2013. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

agyba-főbe tanulok azokra a rohadt vizsgákra. :)


16L

2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki se írta hogy be segít otthon mert én egészhétvégén azt csinálom
2013. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát koleszos vagyok szal örülök ha itthon vagyok. Felkeltem,tanultam, gépeztem. aztán néztem egy filmet anyával,míg apa nem volt itthon.aztán csináltunk ebédet. Aztán filmeztünk. És végül leültem gépezni :D Te?
2013. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Infó érettségire készültem/készülök,belefogtam egy diy projektbe és újranéztem a Rocky horror picture showt. Holnapra is hasonló a programom.18/l
2013. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Szexeltem.
2013. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pihenek, egyik nap, ritkábban mindkettőn bulizok. :)

Kb ennyi, hétvégén nem fárasztom magam tanulással.

Ha épp nem vagyok lusta akkor sportolok is.

Jaa, amit kifelejtettem, hogy szombaton van énekórám, tehát énekelek is.

Délutánonként ha nem pihenek, akkor kávézgatok barátnőkkel.

Ha pedig nem bulizok este, akkor valaki nálam alszik, vagy én nála. Nagyon ritka, ha a hétvégét egyedül töltöm, nagyon fáradtnak kell lennem olyankor.


16L

2013. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szombaton 11-kor elindultunk egy nemzetközi búvárúszó versenyre. 13:45-kor elkezdtünk melegíteni , 14:00-kor kezdődött a verseny. Vasárnap ugyan ez , csak 6:30-kor indultunk , 9:00-kor kezdtünk melegíteni és 10:00-kor kezdődött a verseny. Nagyon j ól sikerült. Ma elmegyek edzésre és tanulok.
2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pénteken szülinap, szombaton házibuli, tegnap alvás, segítettem anyunak a kertben, kutyát sétáltattam. Ma pedig családi nap, ebédeltünk és megyünk kirándulni.

15L

2013. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tanulás, alvás, gépezés, recska, göri/bicó kint mert szépen süt a nap (ha esik akkor ugye nem)
2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!