Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekesek! Mit csináltok...

Kisgyermekesek! Mit csináltok a hétvégén gyermeketekkel? Valami ötletet tudátok adni, ami nem családi program?

Figyelt kérdés
Két gyerkőcőmmel hármasban leszünk a hétvégén,párom non-stop dolgozik,nem is jön haza,igy nélküle leszünk.:( Terveztem a hétvégére takaritást,abban tudnak segiteni a gyerekek is valamennyit,mert még azért picik-4 és 2 évesek-de nem állandóan csak házimunkázni akarok.Időjárásfüggő is,a játszótérre lemegyünk-e majd,de az már uncsi,nekem legalábbis.Valami mást szeretnék,csak nem találtam még ki.Esetleg van olyan,aki hasonló helyzetben van?
2011. ápr. 15. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg só-liszt gyurmázás?
2011. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe:-) Kéz és lábforma só-liszt gyúrmából.

Én tervezek elmenni ugriparkba, imáddták. Bár két ilyen kicsivel egyedül lehet nem igazán megoldható.

Van pár könyv, ami ilyesmi szabadidős tevékenységgel foglalkozik, érdemes lapozgatni.

Nézz városprogramot, lehet van valahol bábszínház, játszóház, ilyesmi...

2011. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ilyenkor előszedjük a régebben használt játékokat, társasokat, kártyákat, építőkockákat, átválogatunk mindent, rendet rakunk a játékok között, elmegy vele egy délelőtt vagy délután. Szoktam nekik nyomtatni kifestőket, pl: megnéznek egy mesét, utána kiszínezik a lapokat.


[link]



[link]

2011. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otthonra gyurmázás, rajzolás, építőkockázás, nálunk ezek nagyon menők. Vagy diavetítés, ezzel is jól megy az idő, kisfiam imádja! :)

Kintre ha van valami tó a közeletekben, mehettek kacsákat etetni, vagy állatkertbe.

2011. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!