Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most az ilyen osztálytárs...

Most az ilyen osztálytárs (akk) al mit lehet csinálni? Undorítóan viselkednek.

Figyelt kérdés
Idén jött egy új lány hozzánk. Nagyon kedves, nagyon szeretem. Kicsit molett alkat, nincsen szép arca, de nagyon pozitív kisugárzása van. Ma rövidnadrágba, papucsba és ujjatlanban jött suliba. Erre, amikor belépünk a terembe, hallom, hogy két kis h.ülye osztálytársam elkezd fuldokolni a röhögéstől és hangosan megszólalt az egyik, hogy "jaj hát még én nem merek rövidnadrágot iskolába felvenni, mert félek hogy fogok kinézni" (mellesleg hozzátenném, hogy mostanában amekkorára gyarapodott "szegény" nemhogy rövidnadrágot nem vennék fel, de még dekoltált felsőt se... mert konkrétan a melle a köldökéig ér, de meg van róla győződve mennyire jól néz ki.. és ez nem rosszindulat, ezt már a "legjobb barátnője" is megmondta neki). Hangosan röhögnek a másikon (legfőképpen az új lányon) és annyira buták, hogy ha éppen kibeszélnek valakit, mindig az illető emberre néznek... Szóval így mindig tudjuk ki a téma, közben pedig elvárják, hogy normálisan viselkedjünk velük és tegyünk úgy, mintha nem vennénk észre mit művelnek... Mellesleg ez a lány hangosan böfög és fingik, volt már, hogy órán is "kicsúszott neki" (egyébként erőlteti) és senki nem szól rá, mert ő ilyen kis nebáncsvirág... Azt hiszi, hogy mivel epilepsziás meg mit tudom én, ezért mindent szabad neki, mert úgy is megesik a tanároknak a szíve rajta... A böfögősnek a legjobb barátnője meg folyamat röhög rajta... már nem egy embernek volt olyan érzése, hogy beveri a képét... Könyörgöm 17 évesek vagyunk, miért nem lehet már kinőni ebből a viselkedésből? Lehet az a probléma, hogy nincsen fiú az osztályban...

2013. máj. 9. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
vissza kell szólni.keményen.
2013. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztok az ilyenek. Én még azt hittem h a mi korosztályunk túl éretlen (13-14) Amúgy az is de mind1 . Van pár évfolyam , osztálytársam aki ilyen na de hogy 17 évesek? jesszus.
2013. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én hasonlók miatt váltottam iskolát és életem legjobb döntése volt :)
2013. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én 2-3 ember miatt nem fogok, mert enyhén luxus lenne, azok után, hogy sok tárgyból elég jól állok. :) Már csak röhögök rajtuk, de ma én voltam a téma. Szokásos módszer: szemedbe nézek, kibeszéllek és közben is téged figyellek. :)
2013. máj. 13. 18:27
 15/15 anonim válasza:
Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Az az nyugodtan tedd te is azt, amit ők. Nem tudom hol élnek az ilyenek, és h tényleg, fel sem merül e a csöppnyi agyukban, h ezzel vkit megbántanak.
2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!