Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy osztálytárs cigiszagú az iskolában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván az, hogy szegénynek a családja annyira dohányzik, hogy már minden ruháját, cuccát átjárja ez a borzalmas bűz...
2013. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket sajnàlom mert tönkreteszik a gyereket a cigivel!

Sajnos nekem édesanyàmék ilyenek hogy cigiznek a hàzba de azt a büdös tömött cigit szìvjàk ràadàsul és az 15* büdösebb!

A kisöcsém aki most 13 éves gyakorlatilag mindig bűzlik,nagyon sajnàlom szegényt de hiàba mondom a hülye szüleimnek hogy ne szìvjàk nem érek el semmit vele! Olyan mintha a gyerek mâr cigizni kicsi kora ota mert a passuìv dohànyzàs is ugyan olyan kàros! Főleg egy gyereknek!

2013. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki arra gondol, hogy a szülei cigiznek? Ehemm, dehogy, ha valaki bűzölögve jön be, akkor én arra gondolok, hogy ő szívja, és olyan igénytelen, hogy nem érdekli. Engem viszont zavar.
2013. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Nevetséges, gyenge az akarata annak, aki ennyi idősen rászokik, mert ziher, hogy a társai példáját követi, megteszi, hogy ne lógjon ki.
2013. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolok erre, hogy a szülei cigiznek, mert tudom, hogy volt nekem is olyan osztálytársam, aki ő maga még csak hozzá sem ért a cigihez, annyira undorodott tőle, mégis folyton bűzlött még a könyv is, amit kölcsönadtam neki, mert otthon nem lehetett náluk látni a cigifelhőtől.
2013. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
attól függ gimnáziumról vagy általános iskoláról beszélünk. ha az előbbiről, akkor azt, hogy az illető dohányos és elszívta a reggeli cigijét és mivel elég érett ahhoz, hogy döntést hozzon, nem ítélkeznék. ha általános iskoláról beszélünk, akkor vagy a szüleire gondolnék, vagy arra, hogy majmolva a társaságot 14 évesen dohányzásra adta a fejét, mert az menő.
2013. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
az, hogy semmi közöm hozzá, hogy cigizik, avagy nem.
2013. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

# 7


Pont ezaz, hogy van hozz közöd, ugyanis akaratod ellenére is érzed a szagát.:) Persze megértem az álláspontod.


Őszintén szólva, ha tudom, hogy az illető rendszeresen dohányzik, akkor kicsit rossz véleményem van róla, hogy hajnalba mi a fenének kell cigizni? 15-6 évesen még nem lehet olyan komoly függő, hogy ne bírja ki délutánig...


Ha tudom, hogy pl ősök pöppentenek, akkor semmi extra. Úgy az nem hoz lázba, de nincs ilyen osztálytársam.


És ha tudom, hogy se ő, se a szülei nem cigiznek, akkor szimplán arra gondolok, hogy valószínűleg valami cigissel jött, ilyenkor se alakul ki semmi vélemény.

2013. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy nem különösebben érdekel!:) 1.nincs hozzá közöm és szerencsére nem is zavarja az orrom a cigiszag ezért nem foglalkozom vele. 2.manapság a környezetemben lévő fiatalok min. fele cigizik szóval már megszoktam magam körül(persze elég sokuknak megjegyeztem már, hogy mi a fenéért jó ez..dehát ez az ő dolguk):)
2013. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmi, max annyi, hogy kellemetlen a közelében lenni, mert én utálom a cigiszagot.
2013. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!