Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szivathatnám meg őket...

Hogyan szivathatnám meg őket nagyon? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok és 13 éves fiú, ha ezt olvassátok légyszives ne úgy fogjátok fel, hogy 'kis csicska 13-éves' mivel azért szerintem érettebb vagyok a koromnál. De az igazi helyzet az lenne, hogy az osztályomba jár 2 valami kegyetlen nagy k**va! Mind a ketten szintén 13-évesek és cigiznek, piálnak és az egyik büszkén állítja magáról, hogy meg is ba**ták! (bocsánat az trágár szóhasználatért)

És ezt mind ötödik óta történt/teszik.

És az lenne a lényeg, hogy hogyan tudnák velük kegyetlenűl nagyon kiba**ni?



2012. nov. 13. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A szüleiknek is elmondhatnád ezeket.Biztos nagyon örülni fognak!Honnan van cigije meg piája egy 13 évesnek?
2012. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mmT ***** válasza:
98%

Ha Te értelmesebb vagy, és jobb értékrendet kaptál a szüleidtől, akkor miért hagyod, h 2 alja csitri felzaklassa a lelki világodat? Mások miatt idegeskedni annyi, mint más hülyesége miatt saját magunkon bosszút állni.

Egyszerűen ne foglalkozz velük. Barátkozz a normálisakkal, ezek meg úgyis kibuknak mellőled.

2012. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bántottak téged?

Ha nem ne generálj magadnak problémát!

2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tényleg éretlen vagy. Annak, hogy egy kislány 13 éves korára oda jut, ahova az osztálytársaid, annak oka van. Legtöbbször családi problémák. Szocializációnak nevezzük azt a folyamatot mely során a megszületett gyerek szép lassan beilleszkedik a társadalomba, elfogadja a társadalmi normákat. Ezeknél a lányoknál ez a szocializációs folyamat nem működik, pontosabban rossz irányba halad, negatív normákat sajátítanak el, rossz modelleket követnek. Valószínű azért mert nem kapnak elég figyelmet, segítséget otthonról, s maguk egyedül még nem tudnak érett módon viselkedni. Segítségre van szükségük, nem arra, amire te készülsz. Ha még te is bántod őket csak tovább lököd őket azon a rossz úton amire léptek. És gondold végig neked milyen motivációid vannak. Miért készülsz arra, amire készülsz? Miért a kárukat akarod, miért nem a javukat?
2012. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
#2-nek igaza van, gondolj bele, milyen életük, pasijaik, családjuk lesz ezeknek ennyi ésszel és ilyen hozzáállással. Az élet sokkal ki fog b.szni velük, mint amennyire Te tudnál.
2012. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg igazatok van! Ezt most kb. csak idegemben írtam így hatodik óra után mivel tesin szépen fejbetalált labdával kosarazás közben és utána meg kiütöttem a labdát az egyik kezéből, az meg mindenkinek eljátszotta a hattyú halálát.

És #1-nek: Ezt komolyan úgy képzeld el, hogy a saját anyjuk is tud róla és a saját házukban engedik őket cigizni.

2012. nov. 13. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
HA érettebnek is monddo magad a korodnál akkor én sem értem, hogy ez téged miért zavar, miért bosszant? Szerintem is meg fogják kapni az élettől a megfelelő "büntetést", ami igen lehet nem is maguk miatt, hanem a neveltetésük miatt. Ha zavarnak, tekintsd levegőnek őket, barátkozz másokkal. Ne süllyedj le az ő szintjükre.
2012. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez a tesis dolog viszont tényleg gyerekes volt kicsit.
2012. nov. 13. 14:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is barátkozok velük, van nekem rendes barátiköröm.
2012. nov. 13. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan érett vagy, akkor nem akadnál fenn ezen. Kit érdekel, hogy más hogy b*ssza el az életét? De most komolyan.
2012. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!