Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szivathatnám meg őket...

Hogyan szivathatnám meg őket nagyon? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok és 13 éves fiú, ha ezt olvassátok légyszives ne úgy fogjátok fel, hogy 'kis csicska 13-éves' mivel azért szerintem érettebb vagyok a koromnál. De az igazi helyzet az lenne, hogy az osztályomba jár 2 valami kegyetlen nagy k**va! Mind a ketten szintén 13-évesek és cigiznek, piálnak és az egyik büszkén állítja magáról, hogy meg is ba**ták! (bocsánat az trágár szóhasználatért)

És ezt mind ötödik óta történt/teszik.

És az lenne a lényeg, hogy hogyan tudnák velük kegyetlenűl nagyon kiba**ni?



2012. nov. 13. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha szivatni készülsz, tényleg nem vagy érett, de ezt nem bántásból mondom... Szerintem szólj ovődnek ha ennyire zavar. Ne szívass senkit, majd az élet pofán csapja őket, hidd el
2012. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát..

1.Egyáltalán nem vagy érettebb a korodnál,ha ennyire érdekelnek ezek a p*csák..Inkább foglalkozz magaddal. Ha ők így akarják elba

*szni az életüket akkor tegyék,ez nem a te dolgod.

2.Tényleg foglalkozz magaddal! :) pl.:kezd azzal,hogy bejársz nyelvtan órára. 'És az lenne a lényeg, hogy hogyan tudnák velük kegyetlenűl nagyon kiba**ni?' nem 'tudnák' hanem 'tudnék'. Gondolkozz el ezen egy kicsit..Te érdeked

17/F

2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!