Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mert csinalja mindig ezt...

Mert csinalja mindig ezt velem apu?

Figyelt kérdés

15L vagyok.A szuleim elvaltak tobb mint 10 eve.Csak most kezdem erezni a nehezsegeket.Minden kethetben jarok apuhoz.Az a nagy helyzet, hogy most hetvegen kellene menjek hozza de megvagyok hivva a baratnom eskuvojere (tevedes ne legyen 23 eves .De apu kozben eltervezte, hogy megyunk valahova halaszni, vasarnap.Amikor felhivtam s megmondtam neki, elkezdett lelkezni, hogy mindig ot hatra teszem mindenben, s hogy akkor KI FOG MOST VIGYAZNI A TESOMRA amig ok dolgozni lesznek...ugyanez a helyzet volt egyszer amikor taborba mentem.Elvarta volna, hogy inkabb vigyazzak a hisztis 7 eves tesomra minthogy taborba menjek.Ertem en, hogy ez csak egy eskuvo, de akkor is szegyelnem visszautasitani.Elegge szarul erzem igy is magam.Szerintetek neki van igaza?Volt olyan, hogy valahova kellet menjen dolgozni, es nem tudott utanam jonni...de, ezt mar elfelejtette.Mellesleg, ugyvolt h penteken elvisz, es akkor szombaton hazahozna.De o szombaton megy Magyarosrszagra..s akkor ki lesz a tesommal..ss vasarnap sem mennenk sehova.Ugyis faradt lenne.Mondtam hogy menjenek nekulem, es ravagta hogy "megyunk is, nem beloled all a vilag"..Van mert rosszul erezzem magam?Kinek vanigaza?

Szarul fogalmaztam, s ossze vissza de nem tudok erre koncentralni..


2013. máj. 8. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, mert valójában lelkiismeret-furdalása van a válás miatt, de mivel tudja, hogy azt jóvátenni már nem tudja, az ebből keletkező feszültség így jön ki rajta. Persze nem biztos, hogy így van, de nekem ez volt az első gondolatom mikor elolvastam.
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!