Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Amióta kismama vagyok, egyáltalán nincs rám tapintattal. Mondjuk előtte sem volt...

Most is mondtam neki,hogy fáradt vagyok, alszok, erre ő odarakta az ölébe a laptopot és max hangerőn elkezdett filmet nézni. Az sem érdekelte, hogy kijöttem a szobából....

Tervezett baba volt, mielőtt valaki leszólna!


2012. nov. 19. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki?
2012. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen a párom.

Sajnálom, ez lemaradt...

2012. nov. 19. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak pasik akik nem tudnak felnőni, bocsi de gondolom már beszéltél vele és nem változott semmi...


Nálunk nem tervezett a baba de felnőtt a feladathoz, mert ilyen...


sajnálom de valószínűleg félreismerted a párodat.

Próbálj meg beszélni vele-sokadszor is-hogy az ő gyermeke is...


sok sikert:)


27hkm

2012. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hidegültetek el egymástól? esetleg valami megváltozott benned iránta vagy csak szimplán bunkó :/
2012. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagyis benne irántad
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, bocs hogy nem esett le, késő van.

Sajnálom, hogy így álltok :S Lehet megjön majd az esze, a pasiknak onnantól igazi az apaság, hogy kézzelfogható.


Próbáljátok megbeszélni!

2012. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyit nem tudsz megbeszélni vele, ott elég nagy baj van. Nincs fejhallgatótok? Nem hiszem el! RÁadásul úgy jobban át is jön a film, mint a laptop amatőr hangszóróján, legalább ezt felhozhattad volna érvként. A másik meg, hogy én kb olvastatnám vele, hogy mi történik hétről hétre a pocakodban, hogy rájöjjön, hogy nem móka és kacagás a terhesség, és ha neked pihenni kell, akkor hagyni kell. Amúgy én megcsinálnám vele, hogy ha nem hagy aludni, olyan balhét csapnék, hogy még az is megfordulna a fejében, hogy hazaköltözik az anyjához. Vágd a fejéhez nyugodtan, hogy a következő gyereket ő hordja ki, ha nem hagyja, hogy pihenj és akkor majd megnézheti magát.

Harcoljál már egy kicsit a komfortodért, nem igaz, hogy nem lehet boldogan gyereket várni és ilyen hülyeségek miatt idegeskedni! Beszélj az anyjával, hogy beszéljen a kicsi fiával, értesse meg vele, hogy a terhesség mennyire fárasztó, milyen kényelmetlen, és milyen nagy áldozat egy nő részéről, tiszteljen már annyira, hogy ha nem is ugrál körbe, de legalább tekintettel van rád.

Persze ha jó fej veled, azért dícsérd meg és köszönd meg a kedvességét, nehogy az legyen, hogy úgy érezze, hogy bármit csinál az neked nem jó. AZ én párom speciel átvállalta a mosogatást, meg a teregetést, sőt, néha még ki is takarít, és olyan hálás vagyok érte, hogy csak na. Ráadásul az éjszakáim mostanában kb olyanok, mintha extazin pörögnék egyfolytában, nem bírok aludni, zsibbad a lábam, állandóan mozgatnom kell, mert megőrülök tőle, vizesedek is, izzadok, mint egy ló, pedig ki vagyok takarózva. A múltkor már elbőgtem magam hajnali háromkor, mert nem bírtam aludni. A párom olyan cuki volt, ott simogatta a hátam, meg melegített nekem tejet, hogy hátha attól bealszom. Csak ennyi. Egy bögre tej olyan örömöt tud okozni, hogy az félelmetes, úgyhogy a legapróbb próbálkozásait is értékelni kell, nem pedig állandóan panaszkodni. De ami nem tetszik, azt igen is tedd szóvá!


39+3 hkm

2012. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem volt akkor most mit vársz.Az ilyen pasikat nem változtatja meg semmi.Tapasztalatból mondom.10 évig vártam,hogy megváltozzon a pasim.
2012. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!