Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A menzeszem mindig is rendszertelen volt, a szexuális életem viszont rendszeres, az utolsó menzeszem első napja szept.26, pár hete azt vettem észre, hogy azokat az ételeket kivánom amit eddig megsem ettem, és szinte egésznap fáj a fejem, hányingerem van, többször is megszédülök ha hirtelen felálok vagy felülök, hirtelen lett 2lukas fogam eddig sohasem volt gond a fogaimmal, és kb ami a terhességnek a jele az ugy kb majdnem mind van. mit csináljak??
2012. nov. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan mit? csinálj tesztet innen senki nem tudja úgysem megmondani...reggel csinálj egyet...már tuti ki mutatja ha terhes vagy mert már késik akkor annyi ideje h egyértelműen mutassa amit kell...
2012. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
holnap reggeli pisiből tesztelj, ha nincs teszted, tehát venned kell, akkor egy üvegbe pisilj, vegyél tesztet és úgy csináld meg. ha pozitív, akkor menj dokihoz mihamarabb, mert nem lehet pontosan kiszámolni a rendszertelen menzid miatt a terhesség korát.
2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi ideig nem jött meg, szerintem a teszt mondhatni fölösleges, mindenképp orvoshoz kell fordulnod, mert ha nem terhesség, akkor más áll a háttérben, rendszertelen menstruáció ide vagy oda. Persze, ha gondolod végzed el a magad megnyugtatására, ebben az esetben a legjobb az első reggeli vizelet, ennyi idős terhes szervezetének már rég dugig kell lennie hcg-vel. Egyébként én hétfőn kezdem a 11. hetet - papíron, a valóságban ennél kb. 10 nappal fiatalabb a babám, ezt onnan tudom, hogy (azon kívül, hogy a nődokim is igazat adott a pocaklakóm méretei alapján) minden együttlét pontos idejét feljegyeztük, és tudom, 2-3 nap pontossággal, melyikből származik a terhesség (mondjuk az én menstruációm egy óramű volt). "Rosszul lenni" csak a 7. hét végén kezdtem, a gyakori vizelési inger már kb. 1,5 héttel előtte kezdődött, a hasfájás pedig az első kimaradt menstruációm ütemezett ideje előtt kb. 3 nappal. Az össze-vissza kajálással vigyázz, mert amíg rá nem jöttem, mit ne (mert kívánok ám mindent vegyesen) egyek bizony hánykolódtam sűrűn... Ne idegeskedj, csak vacakabbul leszel, menj dokihoz, hétköznap van, én reggel kezdek a terhesgondozóban! =)
2012. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miújság? csináltál tesztet? mikor mész dokihoz? írj majd, hogy mi van veled!
2012. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet, negativ lett, de azért kértem egy időpontot az orvosomhoz.
2012. nov. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!