Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam megy ezt...

Hogyan mondjam megy ezt anyukámnak? 15/L

Figyelt kérdés

Nos egy fiú elhívott randizni(nem volt még barátom)és nem tudom hogy hogy mondajm meg anyának:)

Gondolom ugy,hogy : anya el szeretnék menni randizni...

de erre vhogy rá akarom vezetni:) szóval nem igy simán...:)

Amúgy már meséltem a fiúról anyának,mondta hogy helyes:)

15/L


2009. szept. 29. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez tök jó dolog,és hidd el az anyukád is értékeli majd az őszinteséged.Hajrá...izgulok érted:)
2009. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Háát nálam ez úgy volt, h anyukámat megkértem, h engedjen el. Aztán kérdezte ki lesz ott én megmondtam, h ez igazából randi. Erre anyukám mondta, h az ő kicsilány mien nagy. Aztán mondott pár tanácsot, h na adjam könnyen magam meg a fiúról is kérdezgetett: honnét ismerem, mióta. Aztán én is kérdezgettem tőle és a végén már ott tartottunk, h mind a ketten eggyet értettünk abban, h a fiúk ufók. Bazi jó beszélgetés volt :D Végre olyan igazi anya-lánya duma parti.


Egyébként nekem is az első randim volt

13/l

2009. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikor én összejöttem a volt barátommal..nem mertem megmondani anyumnak, és este egy sms-ben írtam meg neki xĐ
2009. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!